سریال The Outsider

Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!

Nabitak

بنیان‌گذار گیمرپا
مدیریت کل سایت
Sep 2, 2020
110
2
ایران
gamerpa.net
نام فارسی
بیگانه
داستان
تحقیقات پیرامون پرونده قتل پسربچه‌ای ۱۱ ساله به نام فرانکی پیترسن را دنبال می‌کند که جسدش پس از تجاوز و تکه‌تکه شدن، در جنگل نزدیک شهر کوچک اوکلاهاما پیدا شده است. شواهد نشان می‌دهند که تری میتلند، معلم محبوب فرانکی که مربی تیم بیسبال هم هست، متهم این پرونده است. کارآگاه رالف اندرسن، چنان از مجرم بودن میتلند مطمئن است که او را در حین یک مسابقه بیسبال و در برابر عموم به جرم قتل و تجاوز بازداشت می‌کند. وجود اثرانگشت او بر روی جسد و همه جای اتومبیل ونی که برای ربودن فرانکی از آن استفاده شده گواه این مدعاست و شاهدان عینی نیز او را با لباس‌های خون‌آلود در صحنه جنایت دیده‌اند.

اما از بخت بد مسئولین پرونده، فیلم دوربین‌های مداربسته و شاهدان دیگر و نیز گزارش پزشکی قانونی ثابت می‌کند که او در زمان قتل از آن مکان فرسنگ‌ها فاصله داشته است و نمی‌تواند عامل این جنایت باشد. او چطور می‌تواند درآن‌واحد در دو مکان متفاوت بوده باشد؟ آیا این موضوع به سایه پیکره موهومی که در پس‌زمینه همه صحنه‌های تحقیقات دیده می‌شود ارتباط دارد؟
4.00 star(s) امتیاز: 4.00/5 1 Vote
عنوان: The Outsider

ژانر: درام، جنایی، راز آلود

اولین پخش: 2020-01-12

سازنده: Richard Price

بازیگران: Ben Mendelsohn, Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vazquez, Jeremy Bobb, Marc Menchaca

اطلاعات: بیگانه (انگلیسی: The Outsider‎) مینی‌سریالی در گونه درام است که بر اساس رمان بیگانه اثر استیون کینگ ساخته شده‌است. ساخت این مجموعه پس از آن‌که در ژوئن ۲۰۱۸ از سوی رسانه رایتس کاپیتال به عنوان مینی‌سریال تعریف شد، در ۳ دسامبر سفارش داده شد. پخش این مجموعه از ۱۲ ژانویه ۲۰۲۰ از اچ‌بی‌او آغاز شده‌است.
...
 
وضعیت
اتمام پخش
شبکه‌ها
HBO
Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!