سریال The Haunting of Bly Manor

Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!

Nabitak

بنیان‌گذار گیمرپا
مدیریت کل سایت
تاریخ پیوستن
Sep 2, 2020
نوشته‌ها
105
امتیاز واکنش
2
محل زندگی
ایران
وب سایت
gamerpa.net
نام فارسی
تسخیر عمارت بلای
داستان
پس از یک مرگ دلخراش و غم‌انگیز، هنری وینگریو یک پرستار بچه جوان آمریکایی را استخدام می‌کند تا از خواهرزاده و برادرزاده یتیم خود که در عمارت بلای با چند نفر دیگر حضور دارند، مراقبت کند. اما همه چیز آنطور که به‌نظر می‌رسد، نیست و رازهای تاریکی از عشق و از دست دادن در عمارت بلای دفن شده که در انتظار کشف شدن هستند. در عمارت بلای مردن به معنای از بین رفتن نیست.
عنوان: The Haunting of Bly Manor
به فارسی: تسخیر عمارت بلای

ژانر: درام، راز آلود

اولین پخش: 2020-10-09

سازنده: Mike Flanagan

بازیگران: Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Amelia Eve, T'Nia Miller, Rahul Kohli, Tahirah Sharif, Amelie Bea Smith, Benjamin Evan Ainsworth, Kate Siegel

وضعیت: در حال پخش
شبکه‌ها: Netflix
اطلاعات: تسخیر عمارت بلای (به انگلیسی: The Haunting of Bly Manor)، یک سریال اینترنتی آنتولوژی در ژانر ترسناک فراطبیعی است که توسط مایک فلنگن خلق شده‌است. این سریال، بعد از تسخیرشدگی خانه هیل، فصل دوم مجموعه اینترنتی ترسناک تسخیرشدگی است. هنری توماس، الیور جکسون-کوهن، کیت سیگل، ویکتوریا پدرتی و آملیا ایو ستارگان اصلی سریال هستند. فیلم‌نامه این سریال، اقتباسی آزاد رمان ترسناک سخت‌تر شدن اوضاع نوشته هنری جیمز است که توسط خود فلنگن نوشته شده‌است. تولید تسخیرشدگی عمارت بلای به‌طور رسمی از سپتامبر ۲۰۱۹ آغاز شد و انتظار می‌رود که هالووین سال ۲۰۲۰ توسط نت‌فلیکس منتشر گردد.
داستان: پس از یک مرگ دلخراش و غم‌انگیز، هنری وینگریو یک پرستار بچه جوان آمریکایی را استخدام می‌کند تا از خواهرزاده و برادرزاده یتیم خود که در عمارت بلای با چند نفر دیگر حضور دارند، مراقبت کند. اما همه چیز آنطور که به‌نظر می‌رسد، نیست و رازهای تاریکی از عشق و از دست دادن در عمارت بلای دفن شده که در انتظار کشف شدن هستند. در عمارت بلای مردن به معنای از بین رفتن نیست.
...

4.00 star(s) امتیاز: 4.00 از 5
 
وضعیت
در حال پخش
شبکه‌ها
Netflix
Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!