سریال Shameless

Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!

Nabitak

بنیان‌گذار گیمرپا
مدیریت کل سایت
Sep 2, 2020
135
3
ایران
gamerpa.net
نام فارسی
بی شرم
داستان
این سریال داستان خانواده‌ای از طبقه کارگر آمریکایی را به تصویر می‌کشد. فرانک گلکر که صاحب ۶ فرزند است، عموماً دائم‌الخمر است و فرزندانش را به امان خدا رها کرده‌است. در این سریال تلاش شده تا نشان دهد چگونه اعتیاد به الکل می‌تواند یک خانواده را تحت تأثیر قرار دهد. پل ابوت، خالق این اثر می‌گوید: این فیلم نام من ارل است و روزنا نیست.. این داستان قشرهای کم درآمد نیست. این داستان یقه آبیها نیست؛ آنها اصلاً یقه ندارند.
4.00 star(s) امتیاز: 4.00/5 1 Vote
عنوان: Shameless

ژانر: درام، کمدی

اولین پخش: 2011-01-09

سازنده: Paul Abbott

بازیگران: Noel Fisher, Steve Howey, Emma Kenney, William H. Macy, Cameron Monaghan, Shanola Hampton, Ethan Cutkosky, Jeremy Allen White, Kate Miner, Christian Isaiah

اطلاعات: بی‌شرم (به انگلیسی: Shameless) نام سریال کمدی-درام، کمدی سیاه آمریکایی می‌باشد که از شبکه شوتایم پخش می‌شود. این مجموعه از روی مجموعه‌ای بریتانیایی با همین نام ساخته شده‌است. داستان این مجموعه در شیکاگو و در محله‌ای با نام کاناری‌ویل اتفاق می‌افتد و فیلمبرداری آن در ساوت لاندل و بربنک، کالیفرنیا در استودیوی وارنر بروز انجام شده‌است. پخش این سریال از ۹ ژانویه ۲۰۱۱ آغاز گردیده‌است. فیلم‌برداری فصل دوم از ۵ ژوئیه و پخش آن از ۸ ژانویه ۲۰۱۲ آغاز شد.
...
 
وضعیت
در حال پخش
شبکه‌ها
Showtime
Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!

آمار تالار گفتگو

موضوع‌ها
136
نوشته‌ها
138
کاربران
2
آخرین کاربر
Nabitak