سریال Lovecraft Country

Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!

Nabitak

بنیان‌گذار گیمرپا
مدیریت کل سایت
تاریخ پیوستن
Sep 2, 2020
نوشته‌ها
105
امتیاز واکنش
2
محل زندگی
ایران
وب سایت
gamerpa.net
نام فارسی
لاوکرفت کانتری
داستان
سریال ماجراهای آتیکوس بلک (با نقش‌آفرینی جاناتان میجر) را روایت می‌کند که به‌همراه دوستش لتیشیا (با بازی جرنی اسمالت) و عمویش جورج (با بازی کورتنی بی. ونس) در زمان اجرای قوانین «جیم کرو» در دههٔ پنجاه آمریکا راهی یک سفر جاده‌ای برای یافتن پدر گمشدهٔ خود (با نقش‌آفرینی مایکل کی ویلیامز) می‌شود. آن‌ها در این ماجراجویی باید برای بقا تلاش کنند و بر هیولاهای دلهره‌آور و ترسناک و البته نژادپرستی حاکم بر ایالات متحدهٔ آمریکا فائق آیند.
عنوان: Lovecraft Country
به فارسی: لاوکرفت کانتری

ژانر: درام، راز آلود، علمی تخیلی، فانتزی

اولین پخش: 2020-08-16

سازنده: Misha Green

بازیگران: Jonathan Majors, Jurnee Smollett, Courtney B. Vance, Aunjanue Ellis, Wunmi Mosaku, Michael Kenneth Williams, Abbey Lee

وضعیت: در حال پخش
شبکه‌ها: HBO
اطلاعات: لاوکرفت کانتری یک سریال تلویزیونی درام ترسناک آمریکایی است که توسط میشا گرین بر اساس رمان ۲۰۱۶ به همین نام نوشته مت راف ساخته شده‌است. در این مجموعه تلویزیونی جرنی اسمالت و جاناتان میجرز نقش‌آفرینی می‌کنند که در تاریخ ۱۶ اوت سال ۲۰۲۰ در اچ‌بی‌او به نمایش درآمد. این سریال توسط Monkeypaw Productions، بد روبات و وارنر برادرز تله‌ویژن ساخته شده‌است.
داستان: سریال ماجراهای آتیکوس بلک (با نقش‌آفرینی جاناتان میجر) را روایت می‌کند که به‌همراه دوستش لتیشیا (با بازی جرنی اسمالت) و عمویش جورج (با بازی کورتنی بی. ونس) در زمان اجرای قوانین «جیم کرو» در دههٔ پنجاه آمریکا راهی یک سفر جاده‌ای برای یافتن پدر گمشدهٔ خود (با نقش‌آفرینی مایکل کی ویلیامز) می‌شود. آن‌ها در این ماجراجویی باید برای بقا تلاش کنند و بر هیولاهای دلهره‌آور و ترسناک و البته نژادپرستی حاکم بر ایالات متحدهٔ آمریکا فائق آیند.
...

4.00 star(s) امتیاز: 4.00 از 5
 
وضعیت
در حال پخش
شبکه‌ها
HBO
Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!