سریال Godfather of Harlem

Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!

Nabitak

بنیان‌گذار گیمرپا
مدیریت کل سایت
تاریخ پیوستن
Sep 2, 2020
نوشته‌ها
105
امتیاز واکنش
2
محل زندگی
ایران
وب سایت
gamerpa.net
نام فارسی
پدرخوانده هارلم
داستان
داستان این سریال بر اساس رییس گروهی از جنایت کاران هارلم به نام بامپی جانسون روایت میشود که در دهه 60 میلادی به تازگی از زندان آزاد شده و به محله خود بازگشته است، خیابان ها در دستان گنگستر های ایتالیایی هستند و بامپی جانسون میخواهد قدرت خود را دوباره به دست بیاورد.
عنوان: Godfather of Harlem
به فارسی: پدرخوانده هارلم

ژانر: درام، جنایی

اولین پخش: 2019-09-29

سازنده: Chris Brancato, Paul Eckstein

بازیگران: Forest Whitaker, Vincent D'Onofrio, Giancarlo Esposito, Ilfenesh Hadera, Antoinette Crowe-Legacy, Nigel Thatch, Kelvin Harrison Jr., Lucy Fry, Paul Sorvino, Rafi Gavron, Kathrine Narducci

وضعیت: در حال پخش
شبکه‌ها: EPIX
اطلاعات: پدرخوانده هارلم سریال درام-جنایی آمریکایی است که در 29 سپتامبر 2019 روی آنتن رفت، سریال American Gangster دنباله این سریال محسوب میشود که بر اساس کریس برانکاتو و پاول اکستین ساخته شد. در 12 فبریه 2020 این سریال برای فصل دوم تایید شد، سریالی مستند وار به اسم By Whatever Means Necessary: The Times of Godfather of Harlem در 8 نوامبر 2020 روی آنتن خواهد رفت.
داستان: داستان این سریال بر اساس رییس گروهی از جنایت کاران هارلم به نام بامپی جانسون روایت میشود که در دهه 60 میلادی به تازگی از زندان آزاد شده و به محله خود بازگشته است، خیابان ها در دستان گنگستر های ایتالیایی هستند و بامپی جانسون میخواهد قدرت خود را دوباره به دست بیاورد.
...

5.00 star(s) امتیاز: 5.00 از 5
 
وضعیت
در حال پخش
شبکه‌ها
EPIX
Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!