انیمه Akame ga Kill!

Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!

Nabitak

بنیان‌گذار گیمرپا
مدیریت کل سایت
Sep 2, 2020
110
2
ایران
gamerpa.net
نام فارسی
آکامه گا کیل!
داستان
تاتسومی یک پسر روستایی کودن، خوش‌قلب و خود اذعان بود که با این وجود جنگجویی آموزش دیده به حساب می‌آمد. او همراه با دو تن از دوستان دوران کودکی‌اش، روستای خود را با هدف کسب درآمد و اعتبار برای کمک به پرداخت مالیات روستایش که بوسیلهٔ مسئولین عالی‌رتبه اعمال شده بود، به مقصد شهر امپراتوری ترک کردند. در بین راه تاتسومی پس از حملهٔ راهزن‌ها از دوستان خود جدا می‌شود و بلافاصله بعد از رسیدن به شهر توسط کلاهبرداری تمام پول‌های خود را از دست می‌دهد. با این حال پایتخت امپراتوری با مقادیر غیرقابل تصوری از فساد و بی‌رحمی پر شده بود که سرچشمه‌ای فراطبیعی داشت.

تاتسومی به زودی درمیابد که جزوه یکی از اعضای گروهی آدمکش به نام «نایت رید» شده‌است که متشکل از آکامه شمشیرزن، لئونه جنگجوی وحشی، ماین دختر تک‌تیرانداز، بکار گیرنده قیچی شلی، اداره کننده ریسمان لاباک، جنگجوی زره‌پوش بولات و رهبر آن‌ها ناجِندا، ژنرال سابق ارتش امپراتوری می‌باشد.
5.00 star(s) امتیاز: 5.00/5 1 Vote
عنوان: Akame ga Kill!

ژانر: انیمه، اکشن و ماجراجویی، جنایی، درام

اولین پخش: 2014-07-07

بازیگران: Yukari Tamura, Sora Amamiya, Sōma Saitō, Yuu Asakawa, Anri Katsu, Ayaka Ohashi, Eiji Takemoto, Eriko Matsui, Hitomi Nabatame, Hozumi Gouda, Jouji Nakata, Junji Majima, Kana Hanazawa, Kanami Satou, Kaori Nazuka, Ken Narita, Kouji Ishii, Mamiko Noto, Masami Iwasaki, Risa Mizuno, Ryohei Kimura, Satomi Akesaka, Satoshi Tsuruoka, Shintaro Asanuma, You Taichi, Yoshitsugu Matsuoka, Katsuyuki Konishi

اطلاعات: آکامه گا کیل! (به ژاپنی: !アカメが斬る ,Akame ga Kiru!) یک مجموعه شونن مانگا ژاپنی، که توسط تاکاهیرو نوشته شده و بوسیلهٔ تتسویا تاشیرو مصورسازی شده‌است. انتشار این مجموعه از مارس ۲۰۱۰ در مجلهٔ گانگان ژوکر شرکت اسکوئر انیکس آغاز شده‌است. یک سری مانگا با نام آکامه گا کیل! زیرو، که دربارهٔ داستان‌های گذشتهٔ آکامه می‌باشد نیز توسط اسکوئر انیکس از ۲۵ اکتبر ۲۰۱۳، در ماهنامه بیگ گانگان در حال انتشار است. بر پایه نسخه مانگا، یک مجموعه تلویزیونی انیمه ۲۴ قسمتی نیز به کارگردانی توموکی کوبایاشی دستمایه اقتباس قرار گرفت، که پخش آن در شبکه توکیو ام‌ایکس از ۶ ژوئیه تا ۱۴ دسامبر ۲۰۱۴ ادامه داشت.
...
 
وضعیت
اتمام پخش
شبکه‌ها
Tokyo MX/BS11
Status
این موضوع بسته شده است، امکان ارسال پاسخ نیست!