SenpaixDoge

سید علی میرکریمی هستم، متولد 74 در گرگان. از لحظه تولد تا کنون به دنبال اکتشاف هستم :ROFLMAO: علاقه ام به کامپیوتر و علوم مرتبط به آن بی انتهاست. همیشه در حال یادگیری هستم چرا که توانا بود هر که دانا بود.
در مقابل جریان زندگی ایستاده ام، تنها به کسی نیاز ندارم خدا را دارم. به آهنگ های سبک راک و هیپ هاپ علاقه دارم، خواننده مورد علاقه ام به فارسی بهرام نورایی (یاغی) و علی سورنا (هفت خط) کسانی برایم فرا تر از یک خواننده ساده موسیقی هستند آنها آموزگار و راهنمای من در درس زندگی هستند. از خواننده های خارجی فقط میتوانم به Zack Hemsey، گروه Archive، Lamb Of God و Five finger death punch اشاره کنم.
آدم عاشقی هستم، از منفی باف ها متنفرم، همیشه در قبال اخلاق، کٌنش و واکنش های انسان ها سعی میکنم نظاره گر باشم بلکه توانستم درسی بگیرم. از نشستن و رفاقت یا حتی بعضی اوقات سخن گفتن با کسانی که از لحاظ شخصیت و عقیده به من نزدیک نیستند خودداری میکنم.
زود نمیتوانم با کسی ارتباط برقرار کنم نیاز به زمان دارم رنگ آبی را دوست دارم چون رنگ آسمان آبی است وقتی به اسمان نگاه میکنم حس آزادی میکنم رویای کودکیم این بود روزی خلبان پرنده های شکاری شوم یک بار شانس خود را امتحان کردم اما به خاطر محدودیت های خدمت سربازی نتوانستم عضو ارتش شوم البته برایم مهم نبود چرا که هنوز رویاهای بیشتری دارم که میخواهم به آنها برسم.
زیاد فوتبال نگاه نمیکنم اما رونالدینیو ♥ را دوست دارم، تیم مورد علاقه ام هم منسچتر یونایتد هست. همیشه از موتور سواری با سرعت بالا لذت میبرم وطرفدار پر و پا قرص مسابقات MotoGP و ISLE OF MAN هستم.
زادروز
نوامبر 16
وب سایت
https://gamerpa.net

تماس

فیسبوک
SenpaixDoge
توییتر
SenpaixDoge

امضاء

نوبتِ چشمی که تَر شه شماست ملکوتِ آسمونا عرشِ شماست اون ابرا که سقفِ ما بودن امروز میدونم که فرشِ شماست.

اساسنامه تالار گفتگوی گیمرپا سیاست حفظ حریم شخصی راهنمای تازه وارد ها گزارش تخلف

دنبال میکند

دنبال کنندگان

Trophies

 1. 30

  نویسنده حرفه‌ای

  با ارسال بیش از 30 نوشته مفید در تالار گفتگوی گیمرپا این دستاورد از آن شماست.
 2. 10

  نام نویسی

  با ایجاد یک حساب کاربری برای خود در تالار گفتگوی گیمرپا این دستاورد را از آن خود کنید.
 3. 10

  نخستین پسند

  با دریافت اولین پسند از سوی کاربران این مدال را از ان خود کنید.
 4. 20

  معرفی خود

  با ارسال اولین نوشته خود در تالار گفتگوی گیمرپا در بخش معرفی کاربران این مدال را از آن خود کنید.