اساسنامه

قوانین عمومی و بنیادی تالار گفتگوی گیمرپا
 1. از این که وب سایت گیمرپا را برای مشاهده و فعالیت انتخاب کرده‌اید کمال تشکر را داریم، همان‌طور که میدانید پایه و اساس کار نظم است و گیمرپا برای حفظ امنیت، نظم و راحتی کاربران قوانینی را تنظیم کرده است که پیروی از آنها الزامی است. در غیر این صورت حق نگارش و یا پاک کردن نوشته‌ها، موضوع‌ها و حتی حساب کاربری نزد راهبران این تارنما محفوظ است. قوانین یاد شده مختص تمامی کاربران و مدیران می‌باشد و هیچ‌گونه استثنایی برای دیگر گروه‌های کاربری وجود ندارد. در صورت تخطی مدیران می‌توانید مراتب را به report[do]gamerpa[dot]net جهت بررسی ارسال نمایید و یا از بخش تماس با ما تخلف را گزارش دهید. این قوانین ممکن است در طول زمان به‌روزرسانی شوند، البته این مورد از طریق پیام خصوصی به تمامی کار بران اطلاع رسانی می‌شود که موظف به باز خوانی و پیروی از آنها هستید.

 2. گیمرپا هیچ‌گونه مشکلی با دیگر مراجع بازی‌های ویدئویی ندارد و همواره تلاش می‌کند که تا با برقراری ارتباط مثبت و سالم با دوستان در دیگر مراجع گیمنگ به رقابت بپردازد. از این رو هرگونه بحث راجع رقبا و حاشیه سازی خلاف قوانین است و در صورت تخطی بدون هیچ ملاحظه‌ای دسترسی کاربر خاطی برای همیشه از سرویس‌های گیمرپا قطع می‌شود.

 3. این تارنما به حق نشر (کپی رایت) احترام می‌گذارد از این رو ارسال و یا بحث در مورد هر نوع فایل، محتوا و پرسش که در نهایت موجب نادیده گرفتن حق نشر می‌شود کاملاً ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد می‌شود.

 4. انتشار اخبار،مقالات، فایل و یا ابزار مربوط به هک، کرک، بد افزار و نال کاملاً ممنوع میباشد. اینجا مرجعی برای بازی های ویدئویی است تمام موارد یاد شده جنبه منفی داشته و مناسب این محیط نیستند.

 5. همه‌ی مسئولیت‌های وابسته به محتوای ساخته شده، سهل انگاری در حفظ ایمنی حساب کاربری، مشکلات شخصی و ... توسط کاربر بر عهده وی می‌باشد، گیمرپا هیچ گونه مسئولیتی در برابر محتواهای ساخته شده نخواهد داشت و درستی هرگونه داده‌ها را تأیید و یا رد نمی‌کند.

 6. در صورت هرگونه تخطی و پیروی نکردن از قوانین هیچ کاربری حق اخطار دادن به دیگر کاربر را نخواهد داشت بر اساس این قانون تمامی حقوق نزد مدیران و راهبران وبسایت گیمرپا محفوظ است.

  • بند یک: چنانچه که می‌خواهید در این امر به مدیران یاری رسانید کافی است از طریق دکمه گذارش مورد را به آگاهی مدیران برسانید.
قوانین ایجاد حساب کاربری در تالار گفتگو
 1. تمامی کاربران باید به هنگام ایجاد حساب کاربری از کلمات مناسب جهت انتخاب نام کاربری (Username) استفاده نمایند. وجود هرگونه کلمات رکیک، توهین آمیز و یا سوء استفاده از نام کاربری دیگران منجر به قطع دسترسی از تالار گفتگو خواهد شد.

 2. درج آدرس وبسایت یا پیوند در نام کاربری (example.com) خلاف قوانین است و در صورت سر پیچی حساب کاربری شما توسط مدیران پاک میشود!

 3. نام نویسی در تالار گفتگوی گیمرپا تنها با یک نام کاربری ممکن است، تالار گفتگوی گیمرپا مجهز به سیستم تشخیص چند حسابی کاربران (مولتی اکانت یا مولتی یوزر) میباشد، این مورد قطع دسترسی تمامی حساب های کاربر خاطی خواهد شد.

  • بند یک: امکان بازیابی یکی از حساب های کاربری با ارائه یک تعهد نامه از سوی کاربر وجود دارد.
  • بند دو: چناچه این مورد بابت فراموشی مشخصات حساب کاربری قبلی شما انجام شده است میتوانید مورد را طریق report[dot]gamerpa[dot]net ارسال نمایید.
قوانین فرستادن نوشته در تالار گفتگو
 1. در نوشته خود از اندازه متن بزرگ استفاده نکنید، متن را با اندازه پیشفرض و سربرگ ها را با سایز مورد پسند خود تنظیم نمایید جلوه نوشته خود را کاملا خوانا و مرتب مزین کنید.

 2. از قرار دادن شماره تماس، نشانی رایانامه، آیدی شبکه های اجتماعی در تالار های همگانی جدا خودداری نمایید. این موضوع سبب انتشار اطلاعات شخصی شما در اینترنت توسط ربات های جمع آوری اطلاعات شخصی مانند نشانی رایانامه برای ارسال پیام های اسپم برای شما میشود.

 3. قبل از ایجاد هرگونه موضوع، نوشته، پرسش و درخواست کمک از ابزار جستجو استفاده کنید، ممکن است موضوعی که شما راجع آن می‌خواهید گفتمان کنید از قبل ایجاد شده باشد.

 4. موضوع و یا نوشته خود را با کلمات مناسب مزین کنید، از هرگونه تمسخر، بی احترامی، توهین و دلسردی پرهیز کنید. نحوه رفتار شما در این محیط نشان دهنده شخصیت شماست.

 5. همیشه به یاد داشته باشید که موضوع و یا نوشته خود را در تالار مربوط به موضوع مورد بحث ارسال کنید، این موضوع موجب بهتر به نتیجه رسیدن موضوع شما و همین‌طور حفظ نظم تالار گفتگو خواهد شد.

 6. عناوین موضوع های خود را به درست و با رعایت اصول سئو ایجاد کنید، در صورت وجود هرگونه تردید میتوانید مقاله آموزشی "چگونه یک نوشته اصولی با رعایت سئو ارسال کنم" را مطالعه کنید.

 7. امکان بروز رسانی موضوع هر 72 ساعت یک بار ممکن است، در صورتی که موضوع شما پاسخی دریافت نکرد باید پس از سپری شدن 72 ساعت از زمان ایجاد موضوع آن را بروز رسانی نمایید.

 8. هرگونه خطا،لاگ،کد را با استفاده از ابزار BBCODE در ویرایشگر موضوع و نوشته خود درج کنید، اگر این مورد را نادیده بگیرید منجر به سر درگمی کاربران در کمک رساندن به شما خواهد شد.

 9. اگر میخواهید تصویر،ویدئو و یا هرگونه فایل را با رعایت حق نشر به اشتراک بگذارید، در صورت توان آن را در خود سایت آپلود نمایید و یا از آپلود سنتر های ایرانی کمک بگیرید. از دیگر سایت ها تصویر و یا فیلم به اشتراک نگذارید.