گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

تاریخ انتشار Greedfall برای شهریور امسال مشخص شده است

Greedfall از جمله بازی هایی تاریخ انتشار Greedfall میباشد که در سال جاری معرفی شد. در ابتدا ظاهر این بازی نشان میداد که Greedfall باید از سبک استراتژیک برخوردار باشد. علت این طرز فکر بیشتر بخاطر موضوع بازی بوده است که تصویری از اواخر قرن 17 و اوایل قرن 18 را به نمایش میکشد. پوشش مردم، معماری ساختمان ها و شهر ها، سلاح ها و جزئیات بسیار دیگری هستند که بیانگر این تاریخ انتشار Greedfall موضوع میباشند. از جهت دیگر، Greedfall شباهت بسیاری به بازی Anno 1800 داشته است که در همان برهه زمانی توسط Ubisoft عرضه شده بود و از سبک استراتژیک برخوردار میباشد.

Greedfall Gameplay
Greedfall Gameplay

Greedfall در سبک اکشن نقش آفرینی ساخته شده و نوع ساختار آن با سایر بازی هایی که در چنین موضوعی ساخته شده اند متفاوت میباشد. در جریان گیم پلی این بازی دیده میشود که بازیکن میتواند از منظر های مختلف شخصیت اصلی را شخصی سازی نماید، کلاه، لباس، سلاح ها و امکانات بسیار دیگری که از این قبیل محسوب میشوند. این بازی از اکشن سازی کاملاً مطلوبی برخوردار میباشد و اینطور به نظر میرسد که به صورت دنیای آزاد پیاده سازی شده باشد؛ این اکشن سازی شامل فیزیک تاریخ انتشار Greedfall بازی در مبارزات تن به تن و تیر اندازی، نحوه ی حرکت شخصیت اصلی و سایر انسان ها و موجودات و … میباشد. همچنین این بازی در پیاده سازی طبیعت موجود در Greedfall هم به شکلی قابل قبولی ظاهر شده اما از واکنش پذیری آنچنانی بهره مند نمیباشد. در Greedfall تنها انسان ها به عنوان دشمنان شما حاضر نیستند، بلکه موجودات مختلفی از جمله حیوانات جنگلی نیز میتوانند به شکلی غافلگیرانه به بازیکن حمله ور شوند. یکی از جذابیت های این بازی مربوط به استفاده از جادو های مختلف میشود، گیم پلی های دیده شده از این بازی نشان میدهد که Greedfall از جادو های گوناگونی در جریان گیم پلی خود استفاده میکند. در رابطه با شخصی سازی ها میتوان گفت که این بازی از تاریخ انتشار Greedfall تنوع قابل قبولی هم در پوشش ها و هم در سلاح های مختلف سرد و گرم برخوردار میباشد. دمو های سینماتیک دیده شده از این بازی نشان میدهد که Greedfall باید از داستان جالبی برخوردار باشد. این بازی توسط گسترش دهندگان تیم Spiders ساخته شده و به واسطه ی Focus Home Interactive عرضه میگردد. پیش از این که به معرفی بازی Greedfall پرداختیم خبری از تاریخ انتشار این اثر داده نشد، اما شنیده شده بود که گسترش دهندگان قول دادند که تا پایان سال 2019 این بازی را در دسترس کاربران قرار دهند. خوشبختانه این اتفاق افتاد و تاریخ انتشار این بازی هم اکنون مشخص شده است. این بازی در تاریخ 10 سپتامبر 2019 برابر با 19 شهریور 1398 برای پلتفرم های PC، Xbox One و PS4 وارد بازار خواهد شد.

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتن بیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی