گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

قابلیت های جدید Steam Labs | انتشار تغییرات جدید استیم

قابلیت های جدید Steam Labs

کمپانی ولو (Valve) به عنوان شرکتی شناخته می‌شود که همیشه بر روی چیزهای جدید و مدرن در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی تحقیق می‌کند. این شرکت، ید طولانی را در تولید و ارائه‌ی قابلیت‌های جدید و نو خصوصاً در فروشگاه خود دارد که برخی از آن‌ها بسیار کاربردی بوده و کاربران از آن‌ها بهره می‌برند و برخی از آن‌ها نیز کاملاً فراموش شده و هرگز به کاربران ارائه نگشتند. حال ولو با همکاری تیم تحقیق و توسعه‌ی خود یعنی استیم لبز(Steam Labs) اقدام به معرفی قابلیت‌های جدیدی نمود که در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور آن‌ها در فروشگاه استیم، می‌شویم.

استیم لبز در صفحه‌ی اختصاصی خود در استیم توضیح داد:

هرساله ما آزمایش‌ها و تجربیات زیادی را در حوزه‌ی ارتباطات، ویدئو، یادگیری ماشین (Machine Learning) و بسیاری موارد دیگر مربوط به حوزه‌های دیجیتال و بازی‌های ویدئویی خلق می‌کنیم. از نظر شما، ما دوست داریم که چه کسانی این تجربیات را مشاهده کنند؟ همه!

اطلاعاتی که در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده‌اند در واقع در رابطه با ۳ قابلیت جدید هستند که می‌توان گفت که بیشتر در مبحث ارائه و معرفی محتوا به بازی بازان و کاربران فروشگاه استیم کاربرد دارند. این سه قابلیت با نام‌های Micro Trailers،Interactive Recommender و Automatic Show معرفی گشتند که شما می‌توانید توضیحات مربوط به این سه قابلیت را در پایین مطالعه فرمایید:

Micro Trailers

قابلیت های جدید Steam Labs

این قابلیت، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که تمام اطلاعات یک بازی را در طول تنها شش ثانیه فرا بگیرند و به سرعت با عنوان مورد نظر آشنا شوند. این قابلیتدر واقع نسخه‌ای پیشرفته‌تر و جذاب‌تر از قابلیتی مشابه در سایت توییتر است که یکی از روبات‌های این سایت در واقع آن را به کاربران ارائه می‌دهد.

Interactive Recommender

این قابلیت در واقع تمام اطلاعات کتابخانهٔ استیم شما را در رابطه با بازی‌ها مانند اینکه چه میزان زمانی را به تجربهٔ آن‌ها اختصاص داده‌اید جمع‌آوری کرده و از طریق سیستم یادگیری ماشینی، آن را با عناوین مشابهٔ دیگر و همچنین تاریخ عرضه، جوامعبازی‌بازان و همچنین سبک گیم‌پلی و داستان آن‌ها مقایسه کرده و در آخر نیز عنوانی را مورد علاقه و با مشابهٔ سلیقه شما، معرفی می‌کند.

Automatic Show

چه می‌شد اگر که استیم این قدرت را در اختیار می‌داشت تا به صورت جادویی و خودکار، نمایشی را از آخرین و همچنین مهم‌ترین عناوین روز به کاربران ارائه دهد؟ Automatic Show در واقع مشابهٔ تبلیغات شبکه‌های تلویزیونی است که هر روزه شما را از عناوین مهم این شبکه‌ها با خبر می‌سازد. این قابلیت‌ها در حال حاضر در مرحلهٔ توسعه قرار دارند که می‌توانند در زمان عرضه تغییراتی را تجربه کنند و برخی از آن‌ها نیز ممکن است که هرگز در دسترس قرار نگیرند. ما امیدوار هستیم تا با پشتیبانی شما، شاهد ارتقا و ارائهٔ این قابلیت‌ها بر روی استیم باشیم. این راه در واقع شیوهٔ اصلی استیم لبز است.

نظر شما چیست؟ آیا نسبت به وجود چنین قابلیت‌هایی بر روی استیم خوشحال می‌شوید؟ دوست دارید چه قابلیت‌هایی را بر روی استیم شاهد باشید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

قابلیت های جدید Steam Labs

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتن بیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی