گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

Cyberpunk 2077 | کیفیت بالا در کنسول های نسل هشتم

بازی Cyberpunk 2077

ظاهراً سازندگان Cyberpunk 2077 از کیفیت اجرایی این بازی در کنسول‌های نسل هشتم اطمینان کامل دارند، به گفته آنها این بازی برای اکس‌باکس وان و  پلی‌استیشن ۴ خارق‌العاده است.

بازی Cyberpunk 2077 عالی به نظر می‌رسد و شاید هم بتوان آن را بازی مورد انتظار بازی بازان دانست.

البته ناگفته نماند که در این میان رقابت سختی نیز وجود دارد با حضور The Last Of Us 2 کمی کار Cyberpunk سخت خواهد شد.

با این تفاسیر سؤالی که ذهن ما را مشغول می‌کند این است که: آیا این بازی در نسل هشتم همان طور که انتظار داریم عمل می‌کند؟ احتمالاً تا زمانی که بازی عرضه شود باید صبر کنیم تا به جواب این سؤال برسیم.

همان‌طور که در نمایش گیم پلی این بازی مشاهده کردیم، یک رایانه شخصی با بالاترین تنظیمات آن را اجرا کرده است ولی آیا این بازی در کنسول‌های نسل هشتم هم با سخت افزاری به مراتب ضعیف‌تر هم می‌تواند چنین گیم پلی خیره کننده‌ای را ارائه دهد؟

ولی استودیوی سازنده بازی با مصاحبه‌ای تمامی این شک و نگرانی ها را برطرف کرد: موتور بازی سازی ما، ساخت بازی Cyberpunk 2077 را جدای از پلتفرم مقصد، بسیار آسوده کرده است هدف اول ما کنسول‌ها هستند و این بازی در کنسول‌ها عالی به نظر می‌رسد.

بازی Cyberpunk 2077

اما قطعاً اگر هزینه بیشتر کنید مثلاً با 2000 دلار برای ساخت یک رایانه شخصی نتیجه خیلی بهتری از کنسول‌ها دریافت خواهید کرد، ولی خیالتان راحت این بازی بر روی کنسول‌های نسل حاضر هم عالی است.

امید داریم تا استودیو سازنده بازی به وعده‌های خود عمل نماید. البته اگر CD PROJEKT RED از ساخته قبل خود یعنی The Witcher 3 درس گرفته باشد دیگر پس از انتشار بازی شاهد مشکلاتی در نرخ فریم بازی در پلی استیشن 4 نخواهیم بود.

هر چند آنها با گذر زمان تجربیات بیشتری نیز برای انتشار بازی روی پلی استیشن 4 کسب کرده‌اند که در آینده جای نگرانی برای بازی بازان ندارد.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است تا در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتن بیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی