گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

PS Plus برای July 2019 دو بازی مختلف را در دسترس قرار داده است

در رویداد ماهانه ی PS Plus کنسول های PlayStation، عناوین جدیدی به صورت رایگان برای ماه July 2019 مشخص شدند. در طی چند روز متوالی در رابطه با PS Plus July 2019 شایعات و اخبار کذب بسیاری شنیده شد، بعضی از این اخبار از طرفی بازی (PES 2019 (Pro Evolution Soccer را به نمایش گذاشتند که قرار بود یکی از عناوینی باشد که برای کاربران کنسول های PS4 در PS Plus به صورت رایگان در دسترس قرار بگیرد. تقریباً 2 روز بعد این قضیه تکذیب شد و دموی دیگری به منظور معرفی بازی های PS Plus در جولای 2019 منتشر شد که در آن خبری از بازی PES 2019 نبود، در حالی که این بازی میتوانست عنوان قابل توجهی برای طرفداران سری بازی های ورزشی خصوصاً فوتبال محسوب شود. همه ی بازیکنان سبک ورزشی در جریان هستند که سری بازی های PES همیشه رقیب قابل توجهی برای سری بازی های FIFA محسوب میشده است، اما با این اوصاف در لیست بازی های PS Plus جولای 2019 قرار نگرفت. از بحث PES 2019 که بگذریم، دموی جدید رونمایی شده از لیست بازی های PS Plus این ماه از سوی PlayStation، دو عنوان دیگری را به نمایش میگذارد که یکی از آنها در دموی قبلی در کنار PES 2019 قرار داشت. در ابتدا این بازی در کنار Horizon Chase Turbo دیده شد که این بازی نیز در سبک ورزشی پیاده سازی شده اما در قالب ماشین سواری طراحی شده است؛ شاید علت اینکه PES 2019 از این لیست خارج شد به خاطر ورزشی بودن سبک هر دو بازی بوده است. در هر حال عنوان دیگری به نام Detroit: Become Human جای PES 2019 را اشغال کرده که ما در این نوشته قصد معرفی این دو بازی معرفی شده توسط PS Plus را داریم که به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است.

Horizon Chase Turbo: این بازی محصول می 2018 شرکت Aquiris Game Studio میباشد که در سبک مسابقه ای ساخته شده است. اگر بخواهیم ساختار این بازی را خلاصه وار توصیف کنیم، میتوانیم بگوییم که Horizon Chase Turbo از گرافیک و قالب گیم پلی ساده و کلاسیکی برخوردار میباشد و این سادگی در طراحی محیط بازی و خودرو ها نیز دیده میشود. اما میتوان گفت که علی رغم سادگی به شکلی کاملاً تجربه برانگیز ساخته شده و از ساختار جذابی برخوردار میباشد. این بازی برای پلتفرم های Nintendo Switch، Xbox One، PS4، Microsoft Windows استاندارد سازی شده و هم اکنون برای کاربران کنسول های PS4 از طریق PS Plus به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

Detroit: Become Human: این بازی در ابتدا قرار بود یکی از عناوین انحصاری برای کنسول های PS4 باشد، اما گفته شده که قرار است تا پایان سال 2019 برای پلتفرم PC نیز استاندارد سازی شود و در دسترس قرار بگیرد. این بازی در سبک ماجراجویی ساخته شده و موضوع آن به گونه ای عصر مدرن روز را به نمایش میگذارد. Detroit: Become Human از قالب نقش آفرینی نیز در جریان گیم پلی خود استفاده میکند که در این قالب به شکلی جذاب پیاده سازی شده و از صحنه های جالبی بهره مند میباشد. شخصیت اصلی در این بازی از قابلیت های جالب توجهی استفاده میکند که یک نمونه آن در قسمتی از بازی که شخصیت اصلی در یک صحنه ی جرم حضور دارد دیده میشود. در این صحنه ی جرم، دیده میشود که این شخصیت قابلیت دید رخداد هایی را دارد که یک انسان معمولی میتواند پس از کالبد شکافی متوجه آن شود. Detroit: Become Human به صورت کلی از شبیه سازی فیزیکی، نور پردازی، طراحی امکانات موجود در بازی و گرافیک با کیفیتی ساخته شده است. این بازی را میتوان از لحاظ شبیه سازی صحنه ی جرم با بازی Call of Cthulhu مقایسه کرد. این بازی در تاریخ 25 می 2018 برای کنسول PS4 عرضه شد و همانطور که گفته شد تا پایان سال 2019 برای Microsoft Windows در دسترس قرار میگیرد. این بازی هم اکنون به صورت رایگان برای مشترکین PS Plus به صورت رایگان در دسترس است.

 

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتن بیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی