تخفیف Steam برای عناوین مختلف Devil May Cry

تخفیف Steam برای سری بازی های Devil May Cry در دسترس است

Devil May Cry عنوانی آشنا برای دوست داران سبک Hack and Slash به حساب می آید. علاقمندان به بازی های ویدئویی بسیاری وجود دارند که حداقل یکی از عناوین این سری بازی ها را تجربه کرده اند. سری بازی های Devil May Cry را میتوان یکی از پرچم داران سبک Hack and Slash دانست، چرا که این بازی از گذشته تاکنون توانسته در نوع خود همیشه بهترین ظاهر تخفیف Steam برای عناوین مختلف Devil May Cry شود.

ادغام جوانب بسیاری در این سری بازی ها میتواند آن را به یکی از بهترین های سبک خودش تبدیل کند. بدین منظور میتوان به داستان بازی، فیزیک بازی در جریان مبارزات، استفاده از جادو ها و نیرو های بسیار عالی و شخصیت های دوست داشتنی که میتوانند هر بازیکن و غیر بازیکنی را به خود جذب کنند اشاره کرد.

اولین عنوان از سری بازی های Devil May Cry در آگوست سال 2001 منتشر شد که در این بازی Dante به عنوان شخصیت اصلی و یکی از اصلی ترین شخصیت های سری بازی های Devil May Cry به نقش آفرینی پرداخته است. این بازی در آن برهه زمانی فقط برای کنسول های PS2 در دسترس قرار گرفت و توانست امتیاز قابل توجهی را از طرف صاحب نظران و کاربران بازی های ویدئویی کسب نماید. پس از این بازی، Devil May Cry 2 در سال 2003 و باز هم برای کنسول های PS2 منتشر شد و سپس انتشار Devil May Cry 3 با عنوان Dante’s Awakening در سال 2005 اتفاق افتاد.

سری 1 تا 4 بازی Devil May Cry
سری 1 تا 4 بازی Devil May Cry

از Devil May Cry 3 به بعد، تمامی عناوین این بازی برای پلتفرم های PC نیز استاندارد سازی شدند. در Devil May Cry 3، شاهد کیفیت مطلوبی در قالب Hack and Slash هستید تخفیف Steam برای عناوین مختلف Devil May Cry و در کنار آن قابلیت ها و جزئیات مختلفی را تجربه میکنید. انتشار این بازی پس از عرضه ی Devil May Cry 4 در سال 2008 متوقف شد، هرچند بروزرسانی این بازی تا سال 2015 ادامه داشت ولی تا 10 سال هیچگونه اثری از آن توسط شرکت Capcom تولید کننده و صاحب امتیاز سری بازی های Devil May Cry در دسترس قرار نگرفت.

اما لازم به ذکر است که یک اثر تحت عنوان DmC: Devil May Cry در سال 2013 توسط شرکت Ninja Theory منتشر شد که در نوع خود عنوان مطلوبی در سبک Hack and Slash به حساب می آمد اما برای طرفداران سری بازی های Devil May Cry چندان چنگی به دل نمیزد. اما با این اوصاف منابع بسیاری هستند که این بازی را به عنوان یکی از آثار معتبر از این سری بازی ها به حساب می آورند.

DmC: Devil May Cry
DmC: Devil May Cry

پس از 10 سال از تاریخ انتشار اولیه ی Devil May Cry 4، کارگردان این بازی با حضور در رویداد E3 2018، خبر آغاز ساخت Devil May Cry 5 را فاش کرد. این بازی در نهایت در تاریخ 8 مارس 2019 برابر با 17 اسفند 1397 منتشر شد. در کنار معرفی مختصری از سری بازی های Devil May Cry، خبر خوشی برای کابران پلتفرم PC داریم که این سری بازی ها با تخفیف های قابل توجهی در فروشگاه Steam در دسترس قرار گرفته است.

تخفیف Steam برای عناوین مختلف Devil May Cry

در طی روز گذشته Steam با انتشار خبری با عنوان تخفیف فرانچایز Devil May Cry کاربران دوست داران سبک Hack and Slash و خصوصاً علاقمندان سری بازی های Devil May Cry را خشنود کرد. در این لیست تخفیف Steam برای عناوین مختلف Devil May Cry از عنوان اول تا پنجم این بازی که در اوایل سال 2019 منتشر شد به علاوه ی DmC: Devil May Cry که از دستاورد های Ninja Theory میباشد با تخفیف های قابل توجهی در دسترس قرار گرفته است.

میزان درصد این تخفیف ها از 34% آغاز شده و به 75% میرسد. در ابتدا Devil May Cry 5 در دو نسخه ی معمولی و Delux در صدر جدول قرار دارند که هر دوی این عناوین از تعداد 100000 Red Orb برخوردار است که نوعی امتیاز در بازی محسوب میشود تخفیف Steam برای عناوین مختلف Devil May Cry و لازم به ذکر است که رقم قابل توجهی نیز محسوب میشود. همچنین علاقمندان میتوانند نسخه های 1 تا 3 این بازی را به صورت HD Collection و نسخه ی دیگری از عنوان سوم این بازی را به صورت Special Edition دریافت نمایند.

Devil May Cry 5
Devil May Cry 5

در این میان Devil May Cry 4 نیز به صورت Special Edition در دسترس قرار گرفته که آخرین بروزرسانی آن در سال 2015 انجام شده است. همچنین DmC: Devil May Cry با شمار قابل توجهی از DLC ها نیز تخفیف Steam برای عناوین مختلف Devil May Cry در دسترس قرار گرفته است. علاقمندان میتوانند جهت خرید هر یک از عناوین ذکر شده با تخفیف های قابل توجه به بخش مربوطه از تخفیف های Steam در وبسایت رسمی فروشگاه مراجعه نمایند.

درباره سهیل جهانشاهی

سهیل جهانشاهی هستم، کارشناس رشته کامپیوتر نرم افزار، طراح و برنامه نویس تحت وب و تحلیلگر بازی های ویدئویی فعالیت های جانبی: مطالعه و ترجمه کتب نادر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *