تاریخ انتشار The Last of Us 2

تاریخ انتشار The Last of Us 2 انحصاری PS4 مشخص شد

اگر مطلع باشید، در E3 2019 که تابستان امسال برگزار شد شرکت Sony برای اولین بار در این رویداد حضور نداشت. این اتفاق پس از 24 سال حضور فعال شرکت Sony در این نمایشگاه رخ داد و دلیل تاریخ انتشار The Last of Us 2 آن مشغول بودن و پر بودن برنامه های Sony و عوامل زیر مجموعه ی آن برای سال جاری بوده است، البته چیزی که نماینده ی هیئت مدیره ی این شرکت بیان کرد چنین بوده است. این اتفاق در حالتی افتاد که کاربران بسیاری انتظار شنیدن جدیدترین اخبار را برای چند بازی انحصاری کنسول های PS4 داشته اند.

این چند بازی انگشت شمار سروصدای بسیاری به پا کردند و توجه رسانه ها و منابع بسیاری را به خود جلب کرده بودند. به واسطه ی این بازی ها که تماماً در رویداد E3 2018 شرکت Sony به نمایش در آمدند، این شرکت توانست در لیست ناشران برگزار کننده ی رویداد، به عنوان صدر نشین قرار گیرد. در رویدادی که Sony در E3 2018 برگزار کرد، 3 عنوان توانست بیشترین بازخورد را از سوی شرکت کنندگان و کاربران به خود اختصاص دهد. این 3 بازی، Death Stranding، Ghost of Tsushima و The Last of Us 2 بوده اند.

در رابطه با Death Stranding به احتمال قوی در طی چند مدت اخیر اخبار و گیم پلی های زیادی دیده اید. این بازی با نقش آفرینی Norman Reedus تبدیل به یکی از عجایب دنیای بازی های ویدئویی شده است که توسط Hideo Kojima ساخته شده و تاریخ انتشار آن برای 8 نوامبر 2019 برابر با 17 آبان 1398 مشخص شده است.

در کنار این بازی Ghost of Tsushima قرار دارد که موضوع آن داستان سال 900 میلادی را در کشور ژاپن به نمایش میکشد. این بازی علاوه بر جنبه ی تاریخی و حماسی، از گیم تاریخ انتشار The Last of Us 2 پلی و گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و در همان برهه زمانی که در E3 2019 شرکت Sony به نمایش در آمد، تصاویر شگفت انگیز و خیره کننده ای را از طبیعت بازی به نمایش گذاشت.

یکی دیگر از عناوین بسیار پر سر و صدایی که در این نمایشگاه توسط Sony به نمایش در آمد، The Last of Us 2 بود. از این بازی یک گیم پلی به نمایش در آمد که مدت زمان آن تقریباً 12 دقیقه بود. در ابتدای این دمو تصاویری از دموی سینماتیک بازی به نمایش در آمد و سپس گیم پلی آن رونمایی شد. گیم پلی این بازی تصاویر تکان دهنده ای از پایان دنیا را با یک مکانیک بسیار عالی و هوش مصنوعی بسیار مطلوبی به نمایش درآورد.

شخصیت های The Last of Us 2
شخصیت های The Last of Us 2

چیزی که در رویداد E3 2018 شرکت Sony از این بازی دیده شد، کاربران بسیاری را مبهوت کرد. از The Last of Us 2 از آن پس خبری از سوی سازندگان آن یعنی شرکت Naughty Dog به صورت رسمی در رابطه با این بازی فاش نشد. در مجاورت آن، کاربران و منابع کذب بسیاری دست به شایعه پراکنی در رابطه با این بازی زدند. شایعاتی نظیر متوقف شدن این پروژه یا انتشار آن برای سال 2021 به بعد … . خبر خوشی که دقیقاً در طی 24 ساعت اخیر توسط ناشر این بازی و صفحات مجازی مربوط به PlayStation در رابطه با The Last of Us 2 در دسترس قرار گرفت، مشخص شدن تاریخ انتشار آن میباشد.

تاریخ انتشار The Last of Us 2

در این دمو که مدت زمان آن 3 دقیقه میباشد، تصاویر جدیدی از ویدئو های سینماتیک و گیم پلی بازی دیده شده است. به صورت کلی میتوان گفت که The Last of Us 2 از قابلیت های بسیاری در پیاده سازی اکشن سازی خود استفاده کرده و گیم پلی آن از خشونت قابل توجهی برخوردار میباشد. جلوه تاریخ انتشار The Last of Us 2 های بیشماری در پیاده سازی شیوه ی مبارزات بازی طراحی شده است که وقتی به گیم پلی بازی مینگرید، انگار شاهد یک فیلم سینمایی هستید.

گیم پلی The Last of Us 2
گیم پلی The Last of Us 2

پیاده سازی فیزیک بازی در تمامی بخش ها به شکلی واقع گرایانه و بسیار قابل تحسینی صورت گرفته و میتواند از این بازی یک شاهکار هنری بر جای بگذارد. اما پیشتر در رابطه با تاریخ انتشار این بازی صحبت کردیم که به تازگی مشخص شده است. The Last of Us 2 در تاریخ 21 فوریه 2020 که برابر است با 2 اسفند 1398 عرضه خواهد شد. این بازی فقط برای کنسول های PS4 استاندارد سازی شده و انحصاری این پلتفرم میباشد. علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیش خرید بازی، به وبسایت رسمی The Last of Us 2 سر بزنند.

درباره سهیل جهانشاهی

سهیل جهانشاهی هستم، کارشناس رشته کامپیوتر نرم افزار، طراح و برنامه نویس تحت وب و تحلیلگر بازی های ویدئویی فعالیت های جانبی: مطالعه و ترجمه کتب نادر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *