تماشا کنید | پخش زنده رویداد Playstation 5 Showcase

رویداد Playstation 5 Showcase

رویداد Playstation 5 Showcase

سونی کمتر از دو ساعت دیگر یک کنفرانس 40 دقیقه ای را تفدیم گیمر ها خواهد کرد، من هم مثل شما برای اخبار جدید خیلی هیجان زد هستم، در این رویداد قرار است که که تاریخ عرضه پلی استیشن 5، قیمت و چند بازی معرفی شود.

رویداد Playstation 5 Showcase

حالا که مایکروسافت به رونمایی از قیمت ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس پرداخت و زمان عرضه و آغاز پیش‌فروش آن‌ها را مشخص کرد، سونی هم حتماً اینجا چنین کاری را انجام می‌دهد. پس مسئله تقریباً بر سر وجود یا عدم وجود این اخبار در رویداد پلی‌استیشن 5 نیست و فقط باید صبر کرد و دید که آیا در انتهای برنامه آن مواجه می‌شویم یا در همان ابتدا قیمت‌ها را خواهیم شنید.

رویداد Playstation 5 Showcase

بر اساس جدیدترین پیش‌بینی‌های موجود، قیمت پلی‌استیشن 5 دیجیتالی (بدون قابلیت اجرای دیسک) ۳۹۹ دلار خواهد بود. اما قیمت پلی‌استیشن 5 دیسک خور توسط برخی ۴۹۹ دلار و توسط بعضی از تحلیل‌گران ۴۴۹ دلار پیش‌بینی شده است. در هر حالت به نظر می‌رسد که سونی قصد ورود به بازار با قیمت‌هایی بسیار رقابتی را دارد و باید امیدوار بود که اعداد رسمی هم به این پیش‌بینی‌ها نزدیک باشند.

فعلاً همه‌ی گزارش‌ها خبر از عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 در روز ۱۳ نوامبر (۲۳ آبان) می‌دهند؛ سه روز بعد از روز عرضه‌ی ایکس باکس های جدید مایکروسافت.

این پخش زنده از ساعت 12:30 به مدت چهل دقیقه در دسترس خواهد بود، میتوانید به صورت زنده از وبسایت گیمرپا مشاهده کنید.


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *