10 تا از بهترین بازی های Remake شده

این لیست شامل بهترین بازی های Remake شده میباشد، از تغییر چهره بازی ها تا بازسازی کامل.

 

بازی ها و فیلم های گوناگون بازسازی میشوند، اما تعداد اندکی از آن ها خوب در می آیند، شاید دلیل آن حس نوستالژی ما نسبت به نسخه های اورجینال آن هاست، اما چیزی که Remake بازی ها را از فیلم ها مجزا میسازد، برگشتن به بازی های دوران بچگی و تجربه دوباره و تعامل با دنیاییست که کاملا برایمان آشناست.

بازی های Remake میتوانند پلیر های جدید را نیز به مخاطبان خود اضافه کنند و این نکته مهمی در Remake ها به شمار میرود.

بهترین بازی های Remake

 

10. Legend of Zelda: Link’s Awakening

این یک Remake بی نقص نیست، این عنوان از نوسان فریم ریترنج میبرد، طراحی های قدیمی نسخه اورجینال این بازی نیز میتوانستند دستخوش تغییراتی شوند، اما این مشکلات مختلف شما را از دیدن دنیای زیبای LOZ Link’s Awakening باز نمی دارد.

این عنوان یکی از دوست داشتنی ترین ماجراجویی های این سری به شمار میرود، این بازی فرمول کلاسیک زلدا را به دنیای فانتزی سوق میدهد که با سبک هنری آن کاملا تطابق دارد.

بهترین بازی های Remake

بهترین بازی های Remake شده

 

9. Pokemon HeartGold/SoulSilver

این دو عنوان، تنها نسخه هایی از این سری هستند که به پلیر ها اجازه دادند که به منطقه های مختلف سفر کنند و به جای 8 Badge، شانزده عدد به دست آورند، این یعنی در آخر بازی، 2 چالش برای فتح کردن وجود داشت، دو ست از پوکیمان های Legendary، شانزده Gym Leader برای شکست دادن و …

بهترین بازی های Remake

این دو عنوان، نسخه های اورجینالشان را به خوبی بهبود میبخشند، و تا به امروز از بهترین بازی های Pokemon به شمار می آیند.

بهترین بازی های Remake

بازی های Remake

بهترین بازی های Remake

 

8. Half-Life Black Mesa

این بازسازی به دلیل درخواست کاربران و خواسته آن ها از بازی، به خصوص به شمار میرود، اینکه Valbe هنوز از این عنوان پشتیبانی میکند جای شکر دارد! Black Mesa بهترین تجربه شما از سری نیمه جان خواهد بود.

بهترین بازی های Remake

اما نقطه ضعف این بازی گرافیک کم آن به دلیل تاخیر زیاد در عرضه رسمی این عنوان بود اما گرافیک کم این بازی به هیچ وجه تجربه شما را بر هم نخواهد زد!

بهترین بازی های Remake

گیمرپا • بهترین بازی های Remake

 

7. Spyro Reignited Trilogy

دلیل گیمر ها برای خرید سری های بازی ها عشق آن ها نسبت به این بازی هاست، اما Spyro Reignited Trilogy عشق توسعه دهندگان به گیمر هاست! بازگشت به ریشه های این سری باعث میشود که بفهمیم چه چیزی تکامل شخصیت ها را ممکن ساخت، چطور دنیای جذاب این سری ساخته شد و مهم تر از همه تجربه نوستالژی در زمان مدرن.

بهترین بازی های Remake

گیمرپا • بهترین بازی های Remake

 

6. Metal Gear Solid: The Twin Snakes

بازسازی این نسخه در سال 2004 بر اساس نسخه اورجینال سال 1998 ساخته شد، گرافیک این بازی کاملا از نو ساخته شد، کاتسین های این بازی نیز شامل دستخوش بهبودی های فراوانی شدند.

بهترین بازی های Remake

از نظر گیم پلی نیز المان های جدیدی مثل آویزان شدن از درخت ها، پیک کردن در گوشاه و لبه ها و شاید مهم ترین ویژگی که شلیک در بعد اول شخص میباشد نیز اضافه شدند. هوش مصنوعی (AI) نیز بهبود یافت.

بهترین بازی های Remake

گیمرپا • بهترین بازی های Remake

 

5. Metroid: Zero Mission

نقشه طراحی بازسازی این بازی بر اساس نسخه اورجینال آن کشیده شده است، پیچو تاب دادن مکانیک های این بازی در قالب دنیای مدرن، طراحی Level ها بر اساس نسخه اصلی باعث برجستگی این نسخه شده است.

بهترین بازی های Remake

گیمرپا • بهترین بازی های Remake

 

4. Resident Evil Remake

وقتی از پایبند بودن به ریشه در بازی های بازسازی شده حرف میزنیم Resident Evil Remake میدرخشد، گیم پلی و مکانیک های این بازی به جای مدرنیزه شدن به اصول خود پایبند بوده اند، بازی های زیادی از Resident Evil اصلی بهتر نیستند اما بازسازی آن صد در صد بهتر از آن است،

گیمرپا • بهترین بازی های Remake

 

3. Ratchet and Clank

بازسازی این بازی در سال 2016 یکی از Fun تزین ها به شمار میرود، بازگویی داستان تیم دو نفره این بازی به یکی از بهترین ها تبدیل شد.

حس و حال گیم پلی این بازی توسط Insomniac Games با مدرنیزه شدن با هوش و زکاوت تغییر پیدا کرد، Ratchet and Clank از سال 2016 تا به امروز ساکت بود اما کمی پیش نسخه جدید آن به نام Rift Apart برای PS5 تایید شد.

گیمرپا • بهترین بازی های Remake

 

2. Final Fantasy 7 Remake

این بازسازی خیره کننده شخصیت های به یاد ماندنی و دنیای زیبای این بازی را احیا میکند، اما علاوه بر آن، گیم پلی و سیستم مبارزه ای در این بازی کاملا بازسازی شده است اما حس و حال نسخه اصلی آن هم حفظ میشود. تنها نکته منفی این بازسازی، پوشش 30 درصدی داستان نسخه اصلی این بازیست، اما نحوه داستان سرایی همان 30 درصد هم شما را درگیر خود میکند.

گیمرپا • بهترین بازی های Remake

 

1. Resident Evil 2 Remake

بازسازی نسخه دوم Resident Evil بهترین ویژگی نسخه اصلی آن، پیچو تاب داشتن مرحله ها را، دگه داشته است. محیط این بازی گسترده تر شده و حس وحشت و تنهایی در آن موج میزند، دشمن ها سریع تر و مرگ بار تر شده اند، سیستم نورپردازی نیز انتظارات ما را در دنیای مدرن بر آورده میکند.

غافلگیری در این بازی بیش از پیش شده است، کپکام هر رودر رویی با دشمنان را پیچو تاب میدهد، قاطعیت در این بازی وجود ندارد، این بازسازی میتوان استانداردی برای بقیه توسعه دهندگان باشد!

بازی های Remake شده

best remakes

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *