Plants vs. Zombies از جمله Plants vs. Zombies Battle for Neighborville های بازی های جالب، سرگرم کننده و فانتزی میباشد که برای اولین بار در تاریخ می سال 2009 وارد بازار شد. این بازی برای پلتفرم های مختلفی از جمله PS3، Xbox 360، Microsoft Windows، Android، IOS و تلفن های همراه مختلفی مثل سری های BlackBerry استاندارد سازی شده بود. همچنین این بازی از سوی صاحب نظران و منابع شناخته شده ای توانست امتیاز قابل توجهی را از آن خود کند. این بازی در سبک Tower Defence و استراژیک طراحی شده است.

به تازگی عنوان جدیدی از این سری بازی ها به نام Plants vs. Zombies Battle for Neighborville منتشر شده است. اما این بازی به صورت Tower Defence ساخته نشده است ولی در عوض به صورت اکشن سوم شخص پیاده سازی شده است. شما در این بازی با شخصیت های متنوعی به اجرای گیم پلی میپردازید Plants vs. Zombies Battle for Neighborville و همچنین در این نسخه قهرمانان جدیدی به جمع سایر شخصیت های بازی اضافه شده اند. در Plants vs. Zombies Battle for Neighborville سلاح ها و ماشین آلات جنگی بسیاری وجود دارند که از تنوع مطلوبی برخوردار هستند. این بازی به صورت کاملاً فانتزی ساخته شده و حتی گاهاً در جریان گیم پلی آن صحنه های خنده داری دیده میشود. به صورت کلی گیم پلی این بازی به شکلی کاملاً پر زد و خوردی طراحی شده و به گفته ی دیگر، شما به عنوان بازیکن شاهد آتش بازی بسیاری هستید. Plants vs. Zombies Battle for Neighborville از 2 گروه مختلف Plants vs. Zombies Battle for Neighborville برخوردار میباشد که این 2 گروه ها شامل گیاهان و زامبی ها میشود. این دو گروه شامل شخصیت های متنوعی در نوع خود هستند و دست بازیکن در خصوص انتخاب کاراکتر باز است. Plants vs. Zombies Battle for Neighborville محصول شرکت EA بوده و هم اکنون جهت خرید از طریق وبسایت رسمی این شرکت برای پلتفرم های Xbox One، PS4، Microsoft Windows در دسترس قرار دارد.

منتشر شده توسط سهیل جهانشاهی

سهیل جهانشاهی هستم، کارشناس رشته کامپیوتر نرم افزار، طراح و برنامه نویس تحت وب و تحلیلگر بازی های ویدئویی فعالیت های جانبی: مطالعه و ترجمه کتب نادر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *