Young Souls (ارواح جوان) یکی دیگر از بازی های رونمایی شده در رویداد Gamescom 2019 میباشد که توسط گسترش دهندگان 1P2P ساخته شده و به واسطه ی شرکت The Arcade Crew وارد بازار خواهد شد. جالب است بدانید این شرکت ناشر در طی چند مدت اخیر، انتشار عنوان جذاب و تجربه برانگیز Blazing Chrome را نیز در دستور کار داشته است. بازی Young Souls در ساختار خود از قالب 2 بعدی استفاده کرده اما در این خصوص از کیفیت مطلوبی برخوردار میباشد. گرافیک Young Souls به صورت انیمیشنی پیاده معرفی Young Souls سازی شده است و در این خصوص از مکانیک روانی بهره مند میباشد. داستان بازی در رابطه با یک خواهر و برادر دو قلو میباشد که به عنوان شخصیت های اصلی و مکمل یکدیگر به ایفای نقش میپردازند. در ابتدای بازی شهر یا موقعیت مکانی این دو شخصیت مورد هجوم دشمنان خاصی قرار میگیرد و آنها به منظور جلو گیری از آنها وارد جریان بازی میشوند. با وجود اینکه داستان این بازی در عصر مدرن پیش میرود، اما شخصیت های اصلی در جریان بازی از سلاح های سردی همچون شمشیر برای حمله و سپر برای دفاع استفاده کرده اند.

گیم پلی این بازی به صورت کلاسیک و در قالب RPG پیاده سازی شده است. Young Souls در نوع خود به صورت اکشن Hack and Slash ساخته شده است و بازیکن قادر است علاوه بر حملات، بر روی نحوه ی سپر گرفتن شخصیت اصلی نیز کنترل داشته باشد و در مواقع لزوم به واسطه ی آن حملات را دفع کند. دشمنان در این بازی موجوداتی هستند که بیشتر به گوبلین ها شباهت دارند، بازیکن هرچه بیشتر پیش میرود با هیولا های بزرگتر و به مراتب قوی تری برخورد میکند. یکی از اصلی ترین خصوصیات Young Souls برخورداری از حالت CO-OP میباشد که نهایتاً تا 2 بازیکن معرفی Young Souls را پشتیبانی میکند و امکان دسترسی به آن به صورت Local نیز انجام میشود. نه از سوی ناشر این بازی شرکت The Arcade Crew و نه از سوی وبسایت رسمی آن خبر دقیقی به منظور انتشار بازی در دست نمیباشد. همچنین معلوم نیست که Young Souls برای چه پلتفرم هایی استاندارد سازی شده است.

منتشر شده توسط سهیل جهانشاهی

سهیل جهانشاهی هستم، کارشناس رشته کامپیوتر نرم افزار، طراح و برنامه نویس تحت وب و تحلیلگر بازی های ویدئویی فعالیت های جانبی: مطالعه و ترجمه کتب نادر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *