اضافه شدن مود جدید بازی The Division 2 Summit

در آپدیتی در آینده شاهد اضافه شدن مود جدید بازی The Division 2 Summit خواهیم بود.

 

در بروزرسانی جدید یوبیسافت به نام “Summit” برای بازی The Division 2 مودی جدید برای بخش PVE Endgame اعمال خواهد شد. این مود شامل آسمان خراشی 100 طبقه ای خواهد بود. این به روزرسانی در کانال یوتیوب Ubisoft در استریمی زنده معرفی شد که هم اکنون در دسترس است.

مکانیک گیم پلی این مود از طبقه های مختلف و مجزا از هم در این آسمان خراش تشکیل شده است، هر طبقه، از دشمنان، محیط و ماموریت های مختلف شکل گرفته است. این وجه از گیم پلی، پلیر ها را به دوباره بازی کردن این مود تشویق میکند.

ماموریت اصلی پلیر ها پاکسازی تمام طبقه های آسمان خراش است، هر 10 طبقه از یک باس فایت ها منحصر بفرد تشکیل شده و این باس فایت ها چک پوینت نیز به شمار میروند، یعنی اگر پس از Level 10 شکست بخورید لازم نیست از اول شروع کنید بلکه از همان طبقه به جنگ ادامه خواهید داد.

این بروزرسانی،  بازی The Division 2 Summit برای دارندگان Warlords of New York مجانی خواهد بود. یوبیسافت به Cross-platform بودن این مود نیز اشاره کرد که تاریخ عرضه آن هنوز مشخص نشده است.

گیمرپا • بازی The Division 2 Summit

 

یک یاد آوری داشته باشیم! اگر بازی The Division را که در این هفته Free شده هنوز به Library خود در Uplay اضافه نکردید این بهترین فرصت است!

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *