Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 یکی از عناوین معرفی شده در رویداد Gamescom 2019 میباشد. این بازی از جمله بازی هایی بود که برای اولین بار در بهار امسال رونمایی شد. همانطور که در همان برهه زمانی در رابطه با این بازی صحبت شد، گفته شد که نسخه اول آن برای اولین بار در نوامبر سال 2004 عرضه شده که فقط هم برای پلتفرم های PC در دسترس قرار گرفت. حتی این بازی در حال حاضر از طریق فروشگاه Steam نیز در دسترس میباشد. این بازی در سبک نقش آفرینی ساخته شده و از محیط نسبتاً تاریکی در جریان گیم پلی خود استفاده کرده است. همانطور که از اسم عنوان پیداست، خون آشام ها نقش بسیار اساسی در بازی ایفا میکنند و به گونه ای بازی در قالب آنها ساخته شده است. اما Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 که بحث اصلی ماست از چه ساختاری برخوردار میباشد ؟؟

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Gameplay
Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Gameplay

این بازی در قالب نقش آفرینی و به صورت اول شخص پیاده سازی شده و در نوع خود از دنیای آزاد برخوردار میباشد. دنیای آزادی که در رابطه با آن صحبت شد به شکلی کاملاً پر جزئیات طراحی شده است. در گیم پلی بررسی شده از این بازی شخصیت اصلی قادر به رفتن در یک کلاب میباشد و همچنین امکان رقصیدن نیز برای او وجود دارد. شخصیت اصلی در این بازی خون آشامی میباشد که کسی از هویت اصلی آن چیزی نمیداند. Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 در مبارزات خود از اکشن سازی بسیار خوبی استفاده کرده و همچنین در این خصوص از تنوع مطلوبی نیز بهره مند میباشد. قابلیت های فیزیکی شخصیت اصلی در این بازی فقط به نحوه ی مبارزات آن ختم نمیشود، بلکه درخصوص بالا رفتن از دیوار، نحوه ی پریدن و سایر جلوه های بازی نیز صدق میکند. شخصیت اصلی به عنوان یک خون آشام در این بازی از نیرو ها خاصی نیز استفاده میکند، در گیم پلی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 در Gamescom 2019 دیده شده از این بازی شخصیت اصلی میتواند در شرایطی خاص حتی با جا به جایی هوا تغییر مکان دهد!. نکته ای که در رابطه با همه ی بازی هایی که در سبک خون آشام ساخته شده اند وجود دارد، تجدید میزان سلامتی پس از خوردن خون انسان ها میباشد که در این بازی نیز وجود دارد. Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 به صورت کلی با در نظر گرفتن جلوه های مکانیکی و نیرو های ماورائی شخصیت اصلی، میتواند گیم پلی هیجان انگیز و در عین حال خاصی را برای بازیکنانش رقم بزند. تاریخ انتشار این بازی برای مارس 2020 مشخص شده است که برای کنسول های Xbox One، PS4 و پلتفرم PC استاندارد سازی شده است. Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 از طریق وبسایت رسمی آن جهت پیش خرید در دسترس قرار دارد.

منتشر شده توسط سهیل جهانشاهی

سهیل جهانشاهی هستم، کارشناس رشته کامپیوتر نرم افزار، طراح و برنامه نویس تحت وب و تحلیلگر بازی های ویدئویی فعالیت های جانبی: مطالعه و ترجمه کتب نادر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *