نمایشگاه گیمزکام 2020

نمایشگاه گیمزکام 2020 در سه روز به صورت آنلاین اجرا شد و عناوین برجسته آن در این مقاله قرار گرفته شده اند.

 

نمایشگاه گیمزکام 2020 به صورت رسمی از 27 تا 30 آگوست، کاملا آنلاین، اجرا شد و تعداد زیادی عناوین جذاب و هیجان انگیز معرفی شدند. مسلما این مقاله در طول هفته بروزرسانی خواهد شد.

 

Ratchet and Clank: Rift Apart

این بازی برای بازه ی لاین آپ لانچ PS5 تایید شد. در دموی گیمزکام 2020 گیمپلی سنتی Ratchet and Clank به صورت سوم شخص و مبارزه با Dr. Nefarious نشان داده شد.

Dragon Age 4

تیم BioWare قبلا یک کانسپت آرت از این بازی نشان داده بودند اما در گیمزکام 2020 این عنوان به صورت رسمی تایید شد. تریلری که تیم BioWare نشان داد از بازگشت Solas در Dragon Age: Inquisition خبر داد.

Sea of Thieves

همراهان جدیدی به پلیر ها در Sea of Thieves در یک آپدیت، ملحق خواهند شد. سگ هایی دوست داشتنی که هم از شما مراقبت خواهند کرد و هم احساسشان را به شما نشان خواهند داد.

گیمرپا • نمایشگاه گیمزکام 2020
World of Warcraft: Shadowlands

ویدیو گیمپلی از این بازی در گیمزکام 2020 منتشر شد، این بازی در 27 اکتبر 2020 عرضه خواهد شد.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

خبر خوب درباره این بازی این است که تریلری از گیمپلی این بازی در گیمزکام 2020 عرضه شد و لانچ این عنوان روی کنسول های نسل نهم نیز تایید شد.

خبر کمتر خوب این بازی، تاخیر خوردن آن تا بهار 2021 است، با توجه به جاه طلبی این عنوان، منطقی به نظر میرسد که توسعه دهندگان انتشار این بازی را به تعویق انداختند.

Genshin Impact

بازی Free-to-Play در سبک Action-RPG که از The Legend of Zelda الهام گرفته است برای پلتفرم های PS4, PC, IOS و Android در 28 سپتامبر 2020 عرضه خواهد شد.

Haven

این بازی در سبک coop و adventure RPG برای لاین آپ کنسول Xbox Series X تایید شد. داستان این بازی درباره دو معشوق است که در احیای یک کره ی متروک در تلاشند.

Haven برای پلتفرم های Xbox One, PC, Switch, PS5, و PS4 نیز عرضه خواهد شد.

Drake Hollow

این بازی به طور غافلگیرانه ای برای PC و Xbox One عرضه شد!! پلیر ها میتوانند با هم متحد شوند و از روستای خود دربرابر نیرو های اهریمنی محافظت کنند.

Ace Combat: Skies Unknown DLC

به دلیل جشن گرفتن 25 سالگی این سری، یک بسته الحاقی جدید برای این عنوان منتشر خواهد شد. در این DLC سه هواپیمای محبوب پلیر ها که شامل ASF-X, CFA-44 و XFA-27 هستند، اضافه خواهد شد.

گیمرپا • نمایشگاه گیمزکام 2020
Call of Duty: Black Ops Cold War

شخصیت های محبوب پلیر ها من جمله: Woods, Hudson, Mason و حتی رییس جمهور وقت آمریکا، Ronald Reagan به این سری برخواهند گشت.

Fall Guys Season 2

فضای فصل دوم Fall Guys به سمت قرون وسطی سوق پیدا کرده است. در فصل دوم این بازی، مراحل و مینی-گیم های جدید، اسکین های جدید و … اضافه خواهند شد.

Solasta: Crown of the Magister

در این بازی، تیمی برای خود تشکیل دهید و در دنیای Solsta به ماجراجویی بپردازید. دموی این بازی هم اکنون در دسترس قرار گرفته است.

گیمرپا • نمایشگاه گیمزکام 2020
The Sims 4: Journey Batuu

کرکتر های آشنای سری استاروارز مثل Rey و Kylo Ren به این بازی اضافه شده اند. این بازی در 28 سپتامبر 2020 منتشر خواهد شد.

Humble 2021

شش بازی از این سری در سال 2021 عرضه خواهند شد. که شامل: Midnight Fight Express, Bushiden, The Wild at Heart, Totemic, Unsighted, و Project Wingman خواهند بود.

Pharaoh: A New Era

این بازی، یک Remake از نسخه کلاسیک که در سال 1999 منتشر شد، به شمار میرود. هرچند گیمپلی این بازی نشان داده نشد اما تمدن های مختلفی در تریلر آن قابل مشاهده بودند.

Unknown 9: Awakening

یک تریلری از یک IP جدید به نام Unknown 9: Awakening در گیمزکام 2020 منتشر شد. داستان این بازی بر اساس تغییراتی در دنیای واقعی رخ میدهد، در این بازی پرده از حقایق دنیای پیرامون خود بردارید.

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch

تریلر این بازی در گیمزکام 2020 المان های مختلفی از بازی شامل: گیمپلی و بخشی از سطح بازی را نشان داد. تنوع دشمن ها و سلاح های شما در این بازی دینامیک خاصی به بازی میبخشد.

Star Wars: Squadrons

برای گیمپلی بخش تک نفره این بازی یک تریلر در گیمزکام 2020 منتشر شد، در این نسخه کرکتر های محبوب طرفداران این سری من جمله Princess Leia و Wedge Antilles ایفای نقش میکنند.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 & 2

گیم پلی این دو بازی کلاسیک در گیمزکام 2020 منتشر شد. اسکیت بورد های جدید و حتی موسیقی متن جدید به این دو Remake اضافه شده اند.

گیمرپا • نمایشگاه گیمزکام 2020
Crash Bandicoot 4: It’s About Time

این سری کلاسیک با نسخه دیگری به نام Crash Bandicoot 4: It’s About Time به PS4 بازمیگردد.

گیمرپا • نمایشگاه گیمزکام 2020
Borderlands 3: Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck DLC

یک DLC جدید برای بازی جذاب Borderlands 3 در گیمزکام 2020 معرفی شد، این بسته الحاقی در 10 سپتامبر 2020 منتشر خواهد شد.

Scarlet Nexus

تریلری 16 دقیقه ای از گیمپلی این بازی با استایلی متفاوت در سبک Action-RPG در گیمزکام 2020 عرضه شد. داستان این بازی در آینده رخ میدهد که مردم یک ماده جدید در مغز کشف کرده اند که باعث پیشرف بیش از پیش آن ها شده است.

Doom Eternal The Ancient Gods

این DLC از دو بخش برای بازی محبوب Doom Eternal تشکیل شده است. در تریلر گیمزکام 2020 دشمنان مخوفی نشان داده شدند، این بسته الحاقی در 20 اکتبر 2020 عرضه خواهد شد.

Destiny 2: Beyond Light

از المنتی جدید در بازی Destiny 2 در گیمزکام 2020 رونمایی شد. در تریلر این بازی، یخ زدن دشمنان، بوجود آوردن موانع و قابلیت های دیگری نشان داده شدند.

Medal of Honor: Above and Beyond

استدیو Respawn Entertainment سری Medal of Honor را به VR کشانده است. داستان این بازی در جنگ جهانی دوم رخ میدهد و وقایع آن بر اساس واقعیت رخ میدهند.

گیمرپا • نمایشگاه گیمزکام 2020

The Last Spell

بازی The Last Spell ادغامی از سبک های تاکتیکی RPG و استراژیک میباشد. گیم پلی هیجان انگیز این بازی آدرنالین را در شما برمی انگیزد، در این بازی، هر شب از خود در برابر موج های دشمنان محافظت کنید.

WWE 2K Battleground

سبک بازی در WWE 2K Battleground کاملا با دیگر نسخه های کشتی کج متفاوت است. استایل این بازی Arcade میباشد، اکشن و هیجان بیش از پیش شده است.

گیمرپا • نمایشگاه گیمزکام 2020

Age of Empires III
تریلری از نسخه جدیدی از سری محبوب Age of Empires در گیمزکام 2020 منتشر شد. از غار نشینی تا فتح امپراطوری ها در 15 اکتبر 2020.

Mafia: Definitive Edition

نسخه کلاسیک Mafia کاملا بازسازی شده است. از Asset ها تا بخش هایی از گیمپلی و حتی تعدادی از Soundtrack ها. در 25 سپتامبر 2020 به خانواده جنایی ملحق شوید.

گیمرپا • نمایشگاه گیمزکام 2020

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *