Games with Gold September 2019

Games with Gold سپتامبر 2019 با 4 عنوان متنوع رونمایی شد

در مجاورت PS Plus ماه سپتامبر 2019 و معرفی عناوین جدیدی که PlayStation برای کاربران خود به صورت ماهانه در دسترس قرار داده است، Xbox نیز در رویداد Games With Gold بازی های جدید و متفاوتی را برای کاربرانش معرفی کرده است. در این رویداد، Xbox طبق قرار هر ماه 4 عنوان مختلف را رونمایی کرده است که این 4 بازی تماماً برای کنسول های Xbox One قابل اجرا میباشند و تنها 2 عنوان آن برای کنسول های Xbox 360 استاندارد سازی شده است. ما در این نوشته قصد داریم که به معرفی مختصری از این بازی ها بپردازیم که نمونه ای از آنها عناوین قابل توجهی میباشند.

Hitman: در رویداد Games with Gold ماه سپتامبر 2019، قسمت اول بازی Hitman که در سال 2016 منتشر شده در دسترس قرار گرفته است. گفته شده که قسمت اول این بازی به صورت کامل در این مجموعه وجود دارد و علاقمندان و کاربران کنسول های Xbox One میتوانند به صورت رایگان به تجربه این بازی بپردازند. Hitman در سبک اکشن سوم شخص مخفی کاری ساخته شده و در این خصوص از ساختار بسیار با کیفیتی برخوردار میباشد. به گونه ای که هوش مصنوعی واکشن گر بازی، در صورتی که درجه سختی آن بالا باشد میتواند گیم پلی کاملاً هیجان انگیز و بسیار چالش برانگیز را برای بازیکن رقم بزند. این بازی غیر از رویداد Games with Gold با قیمت 39.99$ فروخته میشود و از 1 تا 30 سپتامبر 2019 در دسترس کاربران Xbox One قرار دارد.

We Were Here: این بازی توسط شرکت Total Mayhem Games ساخته شده و انتشار یافته است و تاریخ عرضه آن به فوریه 2017 بازمیگردد. سبک اصلی این بازی به صورت Puzzle پیاده سازی شده و کماکان در آن چاشنی وحشت نیز وجود دارد. We Were Here از ساختار ساده ای برخوردار است و حالت Puzzle که در رابطه با آن صحبت شد به گونه ای طراحی شده است که بتواند ذهن بازیکن را درگیر چالش های موجود نماید. این بازی هم اکنون برای پلتفرم PC از طریق Steam به صورت رایگان در اختیار کاربران گذاشته شده و همچنین از جمله بازی هایی میباشد که برای ماه سپتامبر 2019 از طریق رویداد Games with Gold از تاریخ 16 سپتامبر تا 15 اکتبر برای کاربران Xbox One در دسترس قرار خواهد گرفت.

Earth Defense Force 2025: موضوع این بازی در رابطه با داستانی است که بیانگر دفاع از زمین بخاطر حملات یک سری موجودات جهش یافته میباشد. دفع این حملات به واسطه ی نیروی نظامی مخصوصی صورت میگیرد و زمان وقوع این فاجعه در سال 2025 اتفاق افتاده است. Earth Defense Force 2025 در سال 2013 منتشر شده و از سبک اکشن سوم شخص برخوردار میباشد. این بازی یکی از عناوین معرفی شده در رویداد Games With Gold سپتامبر 2019 میباشد که از 1 تا 15 سپتامبر برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 در دسترس قرار دارد.

Tekken Tag Tournament 2: این بازی یکی از عناوین سری بازی های Tekken میباشد که در سبک مبارزه ای ساخته شده و محصول سال 2011 Bandai Namco Entertainment میباشد. این بازی در سبک خود توانسته جلوه های مبارزه ای را به شکل قابل قبولی پیاده کند و همچنین از فیزیک مطلوبی در کنار گرافیک بسیار خوب آن برخوردار باشد. Tekken Tag Tournament 2 یکی از عناوین رونمایی شده در رویداد Games With Gold سپتامبر 2019 میباشد که این بازی را از 16 تا 30 سپتامبر برای کاربران کنسول های Xbox One و  Xbox 360 در دسترس قرار میدهد.

علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش Games with Gold وبسایت رسمی Xbox مراجعه نمایند.

درباره سهیل جهانشاهی

سهیل جهانشاهی هستم، کارشناس رشته کامپیوتر نرم افزار، طراح و برنامه نویس تحت وب و تحلیلگر بازی های ویدئویی فعالیت های جانبی: مطالعه و ترجمه کتب نادر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *