تاریخ انتشار بازی Call Of Duty Black Ops Cold War

در رویداد اعلام بازی Call Of Duty Black Ops Cold War، تاریخ عرضه این عنوان مشخص شد.

 

بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War روی پلتفرم های PS4, Xbox One, PC در تاریخ 13 نوامبر 2020 منتشر خواهد شد، این بازی برای کنسول های نسل نهم نیز عرضه خواهد شد.

بازی Call Of Duty Black Ops Cold War زیر مجموعه ای از سری Black Ops خواهد بود و کرکتر های Mason Woods Hudson در داستان آن که در دهه هشتاد میلادی رخ میدهد (و قسمت هایی به دهه شصت و جنگ ویتنام برمیگردند) حضور خواهند داشت.

بازی Call Of Duty Black Ops Cold War یک Sequel مستقیم برای Black Ops 1 به شمار میرود که در آن تنش میان شوروی سابق و آمریکا بیش از پیش شده است و خطر جنگ اتمی همه را تهدید میکند. شما در بازی های جاسوسی این دو کشور ایفای نقش خواهید کرد.

هرچند کرکتر های آشنا در این بازی Call Of Duty Black Ops Cold War حضور خواهند داشت اما شما این بازی را با کرکتر خودتان انجام داده و آن را شخصی سازی میکنید. جنسیت و شخصیت و ویژگی های کرکتر اصلی توسط خود شما شخصی سازی خواهد شد. شایان ذکر است که دیالوگ های این بازی نیز با انتخاب خودتان پیش میروند.

شما طبق در ستورات Ronald Reagan، رییس جمهور وقت آمریکا، وظیفه دارید به تعقیب جاسوس دشمنتان بپردازید.  Dan Vondark، کارگردان خلاق Raven Software درباره داستان بازی اظهار داشت :

“blurs the lines between truth and deception” and has “a good dose of paranoia and mind-f***ery.”

{این داستان} خط بین حقیقت و فریبکاری را تار میکند و دوزی از پارانویا و حیرت انگیزی به شما میدهد.

این بازی حاوی بخش زامبی و چند نفره خواهد بود و بتای آن به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

یک نکته مهم، کراس پلتفرم بودن این بازی به کنسول ها و نسل بعدی هست. استدیوی ریون رود مپی برای این بازی در سر دارد و طبق گفته آن ها، با گذشت زمان محتوا های جدیدی به این بازی اضافه خواهند شد.

در تاریخ 9 سپتامبر جزییات جدیدی از بخش چند نفره رونمایی خواهد شد، با گیمر پا همراه باشید.

 

 

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *