Mortal Kombat 11 Kombat Pack

بروزرسان Kombat Pack از Mortal Kombat 11 در Gamescom 2019

در طی 1 سال اخیر یکی از مورد انتظار بروزرسان Kombat Pack از Mortal Kombat 11 ترین عناوین از سری بازی های مبارزه ای Mortal Kombat 11 بوده است. از این بازی، پیش خرید های بسیاری قبل از انتشار آن برای پلتفرم های مختلف صورت گرفت و حتی پس از انتشار نیز از فروش قابل توجهی برخوردار بوده است. یکی از اصلی ترین و اساسی ترین خصوصیات این بازی خشونت بسیار بالای آن میباشد که در Finisher (پایان دهنده ها) از شخصیت های مختلف بازی بسیار دیده شده است. این بروزرسان Kombat Pack از Mortal Kombat 11 پایان دهنده ها در بعضی شخصیت ها موجب میشود که بدن حریف از وسط جدا شود یا موجب تکه تکه شدن آن شود و یا هر چیزی که مشابه آن باشد. در مجاورت این خشونت کیفیت گرافیکی بالا و فیزیک بازی میباشد که منجر میشود این خشونت جلوه ی هر چه بهتری پیدا کند. جدا از این بحث Mortal Kombat 11 یک عنوان مبارزه ای موفق با اکشن سازی مطلوبی میباشد که از تعداد شخصیت های متنوعی برخوردار میباشد. در این خصوص لازم به ذکر است که این بازی اخیراً در طی حضوری که در رویداد Gamescom 2019 داشته جدیدترین بروزرسان آن را رونمایی کرده است که به معرفی آن میپردازیم.

از این بروزرسان به عنوان یکی از بهترین بروزرسان های بازی Mortal Kombat 11 یاد میکنند. این مجموعه که Kombat Pack نام دارد شامل چند شخصیت مبارز جدید و جزئیات دیگر میباشد. 6 کاراکتر به عنوان شخصیت های مبارز به این بازی اضافه شده و خواهد شد که میتوان به Shang Tsung، Night Wolf، Terminator T-800، Sindel، Joker، Spawn اشاره کرد. لازم به ذکر است که نقش Terminator T-800 را Arnold Schwarzenegger بازی میکند. این بروزرسان علاوه بر شخصیت های جدید شامل لباس های جدید، 19 لباس اضافی و بسته هایی که برای سایر شخصیت ها تدارک دیده شده است میشود. شخصیت های Night Wolf و Shang Tsung هم اکنون برای این بازی در دسترس هستند، اما برای سایر شخصیت ها تاریخ جداگانه ای مقرر شده است که میتوان گفت Terminator T-800 در تاریخ 16 مهر 1398، Sindel در تاریخ 5 آذر 1398، Joker در تاریخ 8 بهمن 1398 و Spawn نیز در تاریخ 27 اسفند 1398 در دسترس قرار خواند گرفت. جهت دریافت این بروزرسان میتوانید به وبسایت رسمی این بازی مراجعه کنید.

درباره سهیل جهانشاهی

سهیل جهانشاهی هستم، کارشناس رشته کامپیوتر نرم افزار، طراح و برنامه نویس تحت وب و تحلیلگر بازی های ویدئویی فعالیت های جانبی: مطالعه و ترجمه کتب نادر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *