PES 2020

معرفی PES 2020 در نمایشگاه Gamescom 2019 توسط شرکت Konami

برای علاقمندان به بازی های معرفی PES 2020 در نمایشگاه Gamescom 2019 ورزشی اخیراً اخبار خیلی خوبی منتشر شد. از جمله این بازی ها که fi معرفی آن نیز پرداختیم میتوان به Madden NFL 20 اشاره کرد که در سبک فوتبال آمریکایی ساخته شده و یکی از عناوین معرفی شده توسط EA Sports نیز میباشد. در کنار این بازی، برای دوست داران سری بازی های کشتی کج WWE 2K20 قرار دارد که علاوه بر سبک ورزشی، از حالت مبارزه ای نیز بهره مند میباشد. اما یکی از پرطرفداران ترین و مورد انتظار ترین عناوین سری بازی های ورزشی که طرفداران بسیاری دارد بازی هایی میباشد که در زمینه ی فوتبال پیاده سازی شده اند. در این خصوص شرکت EA Sports عنوان FIFA 20 را در دستور کار قرار داده که طی چند مدت اخیر به معرفی آن پرداخته شد و تاریخ انتشار آن نیز مشخص شده است. اگر از بازیکنان سری بازی های فوتبال باشید، حتماً در جریان هستید که FIFA یک رقیب سرسخت به نام PES دارد. سری بازی های PES نیز به صورت حرفه ای در زمینه ی شبیه سازی فوتبال در قالب بازی ویدئویی فعالیت میکند، گسترش دهندگان این بازی Gamescom 2019 را بستری مناسب برای رونمایی از گیم پلی این بازی دیدند و آن را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار دادند.

PES 2020 Gameplay
PES 2020 Gameplay

در این بازی، تمامی جزئیاتی که به بازیکنان و … در تیم های باشگاهی و ملی مربوط میشود به صورت بروز اعمال شده است. در PES 2020 سعی بر آن شده است که طراحی و فیزیک بازیکنان خصوصاً بازیکنان مشهور به طبیعی ترین شکل ممکن شبیه سازی گردد. طبق گفته های گسترش دهندگان این بازی، PES 2020 از شبیه سازی های انحصاری برای بعضی از تیم ها استفاده کرده که واقعاً عملکرد قابل تحسینی میباشد. در این عنوان برای طراحی استادیوم های معرفی PES 2020 در نمایشگاه Gamescom 2019 برگزاری مسابقات فوتبال نیز وقت زیادی صرف شده است که نسبت به سری قبل از کیفیت بهتری بهره مند باشد. همچنین یکی دیگر از خصوصیاتی که مربوط به گیم پلی بازی میباشد حساسیتی است که در رابطه با پیاده سازی کنترل بازی صورت گرفته است. در PES 2020 شاهد انیمیشن سازی و تاکتیک های جدیدی خواهیم بود که برای حرکاتی که در جا به جایی توپ انجام میشود اعمال شده است. در این بازی سعی شده است که فضای استادیوم و فضای بازی به همان شکلی که در واقعیت شاهد آن هستیم طراحی شود. به گفته ی یکی از سازندگان این بازی، PES 2020 قرار است پس از انتشار این بازی، در سال 2020 بروزرسان قدرتمندی از آن عرضه کند که در حال حاضر گسترش دهندگان مشغول کار بر روی آن میباشند. این بازی توسط شرکت Konami در تاریخ 10 سپتامبر 2019 برابر با 19 شهریور 1398برای پلتفرم های Microsoft Windows، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

درباره سهیل جهانشاهی

سهیل جهانشاهی هستم، کارشناس رشته کامپیوتر نرم افزار، طراح و برنامه نویس تحت وب و تحلیلگر بازی های ویدئویی فعالیت های جانبی: مطالعه و ترجمه کتب نادر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *