معرفی بازی Fall Guys Ultimate Knockout

بازی Fall Guys Ultimate Knockout یک عنوان رنگارنگ در سبک بتل رویال توسط استدیو Mediatonic در ماه آگوست 2020 منتشر شد. بازی Fall Guys Ultimate Knockout یک مثال عالی از تکامل ژانر بتل رویال از ریشه هایش است.

بتل رویال ها به مدت زیادی در دسترس بودند و تقریبا همه آنها به هسته اصلی هم مشابه بودند. اگر Fortnite, Apex Legends, Warzone, Hyper Scape بازی کنید، شما به دیگر پلیر ها تیراندازی میکنید و از دایره ای در حال فرار هستید.

اما در بازی Fall Guys Ultimate Knockout شما کنترل یکی از 60 ژله های رنگارنگ را در دست دارید!! شما به جای دوری از انفجار و نارنجک ها از میوه های بزرگ و ویتامین C دوری میکنید. 

اکثر مینی-گیم های داخل بازی به همان اندازه که فان هستند میتوانند اعصاب خورد کن باشند. کنترل های این بازی ساده طراحی شده اند، دویدن، پریدن، شیرجه زدن، و گرفتن آیتم ها ابزار شما برای اجتناب از خطر و حرکت در محیط بازی هستند.

بازی Fall Guys Ultimate Knockout

متاسفانه در بازی Fall Guys Ultimate Knockout مود آفلاین و coop وجود ندارد و در حال حاضر ما قابل به بازی کردن به صورت Split-screen نیستیم. یک مقوله ناامید کننده محدودیت پارتی به 4 پلیر است. متاسفانه نمیتوان با تعداد زیادی از دوستانتان در بازی بخندید و وقت بگذرانید، بنابر این اضافه شدن مود private match حتما از خواسته های پلیر ها در آینده خواهد بود.

بازی Fall Guys Ultimate Knockout یکی از قابل دسترس ترین بازی های بتل رویال بدلیل مکانیک های ساده اش هست. مینی-گیم های مختلف در این بازی بسیار سرگرم کننده هستند هرچند پایان بعضی از راند ها ممکن است به دلیل بالانس نبودن تیم ها مایوس کننده باشد اما هرج و مرج و مسابقات مختلف بازی مطمئن میشوند مه شما به این بازی برمیگردید.

گیمرپا • بازی Fall Guys Ultimate Knockout

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *