گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

Age of Wonders Planetfall در سبک استراتژیک منتشر شد

Age of Wonders Planetfall

اگر از دوستداران سری بازی های استراتژیک هستید، احتمالاً میدانید که یکی از شرکت های پرچمدار در این زمینه Paradox Interactive میباشد که آثار بسیار زیادی را در سبک استراتژیک تاکنون منتشر کرده است. یکی از خصوصیات بسیار خوب این شرکت در ساخت عناوین خود، موضوعات گوناگونی میباشد که در چهار چوب این سبک گنجانده است. یعنی وقتی شما به قسمت بازی های این شرکت نگاهی می اندازید، میتوانید بازی های استراتژیک عصر حجر، امپریالیسم ها، جنگ های اوایل قرن 18، جنگ های جهانی، جنگ های مدرن امروز و آینده و حتی جنگ های فضایی را شاهد باشید. جالب است بدانید که این بازی ها تماماً در سبک استراتژیک ساخته میشوند. اگر به خاطر داشته باشید، در طی چند ماه اخیر عنوانی به نام Age of Wonders Planetfall را به شما معرفی کردیم که محصولی از شرکت Paradox Interactive بوده است. این بازی در سبک استراتژیک ساخته شده و موضوع آن در فضای خارج از زمین دنبال میشود و به گونه ی خود از داستان تاثیر گذاری نیز برخوردار میباشد. رسالتی که بازیکن به عنوان یک رهبر در این بازی دنبال میکند، در قالب نسلی میباشد که سیاره خود را برای آینده آماده میسازد و از آن در برابر دنیای اطرافش محافظت میکند. در این میان انقلاب جدیدی آغاز میشود که بازیکن آن را رهبری مینماید. Age of Wonders Planetfall از قابلیت های بسیاری در جریان گیم پلی خود استفاده کرده است و امکان شخصی سازی نیز برای فرمانده ی گروهان خاص وجود دارد. سازندگان در فضا سازی این بازی از خلاقیت خاصی استفاده کرده اند که شاید کمتر در بازی های ویدئویی دیده شده باشد. همچنین این خلاقیت در طراحی نیروها، اهم از دوست و دشمن نیز پیاده سازی شده است. همانطور که در مطالب گذشته مربوط به این بازی گفته شد، سازندگان مدعی هستند که:

در این بازی مبارزات بر پایه ی تاکتیک های ویژه ای طراحی شده اند تا بتوانند نبردی هیجان انگیز را در یک عنوان استراتژیک رقم بزنند. یکی از جزئیات جالب توجه این بازی، ساخت امپراطوری میباشد که بازیکن میتواند از پیشینیان یک نسل، آن را دنبال کرده و در امتداد به عمق آینده فرو برود و قلمرو خود را مدیریت کند.

Age of Wonders Planetfall Gameplay
Age of Wonders Planetfall Gameplay

این بازی توسط Triumph Studios، یکی از استودیو های ساخت بازی های ویدئویی زیر مجموعه ی Paradox Interactive ساخته شده و به واسطه ناشر آن نیز عرضه شده است. Age of Wonders Planetfall که پیشتر معرفی شده بود به تازگی در دسترس قرار گرفته که در تاریخ 6 آگوست 2019 برابر با 15 مرداد 1398 برای پلتفرم های Xbox One، PS4 و Microsoft Windows منتشر شده است و هم اکنون جهت خرید از طریق وبسایت رسمی آن موجود میباشد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتنادامه