گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

رونمایی Daymare 1998 در سبک Survival و مقایسه آن با عناوین مشابه

Daymare 1998

در زمینه ی بازی های ویدئویی، یکی رونمایی Daymare 1998 از پرطرفدارترین سبک هایی که در طی چند نسل اخیر توانسته مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند سبک Survival (بقا) میباشد. تاکنون عناوین متعددی از این سبک با موضوعات مختلف وارد بازار شده است. اساس سبک Survival قالباً به گونه ای ساخته میشوند که در آن شخصیت اصلی بازی رسالت زنده ماندن را در جریان گیم پلی دنبال میکند.

یکی از جدیدترین آثاری که اخیراً رونمایی شده و مورد توجه نیز قرار گرفته است Daymare 1998 میباشد که در سبک Survival پیاده سازی شده است. در ابتدای این بازی پیش از آغاز گیم پلی خانم دکتری به نمایش در آمده است که در حال گزارش دادن وضعیت بحرانی شرکتی میباشد که در آن مشغول به کار است. ظاهراً شخص خاصی وجود ندارد که به داد این دکتر برسد و در رونمایی Daymare 1998 امتداد یک مامور امنیتی دیده میشود که تبدیل به زامبی شده و قصد دارد دکتر را مورد حمله قرار دهد… . در امتداد داستان، یک هلیکوپتر به منظور رسیدگی به قضیه در حال پرواز به موقعیت اعلام شده میباشد، در این هلیکوپتر چند مامور نیروی ویژه به نام H.A.D.E.S حضور دارند که یکی از آنها که مجهز به ماسک شیمیایی میباشد به عنوان شخصیت اصلی به ایفای نقش میپردازد. این بازی از لحاظ نحوه ی فیلم برداری، شبیه سازی فیزیکی، گرافیک و جلوه های دیگر شباهت بسیاری با Resident Evil 2 Remake دارد که در اوایل سال 2019 منتشر شد؛ همچنین هر دو بازی از سبک Survival زامبی برخوردار هستند. نورپردازی این بازی به گونه ای میباشد که به Daymare 1998 جلوه ای ترسناک و دلهره آور میبخشد، همچنین این بازی از سبک Puzzle نیز در جریان گیم پلی خود استفاده کرده که به بازی بیشتر جنبه ی معمایی میبخشد. یکی از مزایای Daymare 1998 نسبت به Resident Evil 2 Remake چنین میباشد که زامبی ها به شکلی ساده تر کشته میشوند و نیازی یک خشاب تیر از اسلحه شما برای 1 دشمن صرف شود؛ اگر Resident Evil 2 Remake را بازی کرده باشید، حتماً به خاطر دارید رونمایی Daymare 1998 که زامبی ها به شکلی غیر منطقی جان سخت بودند، حتی در صورتی که به مغز آنها شلیک میکردید. این بازی در نحوه ی نشانه گیری، تعویض خشاب و تیراندازی به خوبی طراحی شده است؛ همچنین به منظور دسترسی کلی به تجهیزاتی که شخصیت اصلی بازی (مامور LIEV) از آن بهره مند میباشد، افزاری مشابه با موبایل های هوشمند در قسمت ساعد دست این شخصیت قرار گرفته که به واسطه ی آن میتواند امکانات خود را بررسی، استفاده و آنها را جا به جا کرد. لازم به ذکر است که در این خصوص بازی برای تعویض خشاب یا استفاده از سایر امکانات حیاتی از دکمه های میانبر در جهت استفاده ی سریع نیز بهره مند میباشد.

Daymare 1998 Gameplay
Daymare 1998 Gameplay

نه سازندگان و نه ناشر این بازی جزء شرکت ها و تیم های مشهور و شناخته شده ای نیستند که کاربران از آنها انتظار یک عنوان قوی را داشته باشند، اما با این وجود Daymare 1998 از ساختاری با کیفیت رونمایی Daymare 1998 برخوردار بوده و میتواند رقیب جدی برای هم سبک های خود محسوب شود. این بازی توسط گسترش دهندگان Invader Studios ساخته شده و به واسطه ی Destructive Creations منتشر میشود. تاریخ انتشار دقیقی از این بازی در دست نیست اما گفته شده تا پایان سال 2019 عرضه میگردد. این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows، PS4 و Xbox One استاندارد سازی شده است. در صورت تمایل میتوانید به وبسایت رسمی این بازی جهت کسب اطلاعات مراجعه کنید.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتنادامه