DC Universe Online

DC Universe Online برای Nintendo Switch به صورت رایگان عرضه شد

DC Universe Online از جمله بازی DC Universe Online برای Nintendo Switch های دوست داشتنی و پر طرفدارای میباشد که برای اولین بار در سال 2011 برای پلتفرم Microsoft Windows در دسترس قرار گرفت و سپس به مرور زمان استاندارد سازی این بازی برای سایر پلتفرم ها و کنسول ها تا سال 2016 ادامه داشت. این بازی در سبک اکشن سوم شخص مبارزه ای با چاشنی Hack And Slash ساخته شده و به صورت Online پیاده سازی شده است. در این بازی چند ابر قهرمان مثل Joker ، Batman ، Flash ، Wonder Woman ، Super Man و … حضور دارند. هر یک از شخصیت های موجود در این بازی از استایل خاص خود در جریان مبارزات استفاده میکنند و همچنین این بازی قابلیت شخصی سازی قهرمان مورد نظر بازیکن را نیز دارد. همچنین در مجاورت آن، DC Universe Online به گونه ای طراحی شده که بازیکن قادر است قهرمان خود را ایجاد کرده و با آن وارد جریان DC Universe Online برای Nintendo Switch بازی شود. لازم به ذکر است که در خصوص ساخت قهرمان اصلی، امکانات بسیاری در دسترس بازیکن قرار دارد. این بازی در نوع خود به صورت دنیای آزاد پیاده سازی شده و موقعیت مکانی آن در شهر افسانه ای گاتهام میباشد که از وسعت نسبتاً زیادی برخوردار بوده و دارای آسمان خراش های بسیاری میباشد. DC Universe Online به گونه ای طراحی شده است که چند بازیکن در یک نقشه ی نسبتاً گسترده با هم به انجام یک سری ماموریت ها میپردازند. بازیکن قادر است در این بازی آزادانه بازی کند و لزومی در کار نیست که دائماً در کنار یکدیگر به انجام ماموریت های پی در پی بپردازند. بررسی های انجام شده از گیم پلی این بازی نشان میدهد که DC Universe Online از مبارزات PvP بین 2 بازیکن برخوردار نیست و به گونه ای همگی DC Universe Online برای Nintendo Switch با هم متحد هستند. خوشبختانه این بازی ماموریت های متنوعی را در جریان بازی پیاده سازی کرده است که بازیکن میتواند به انواع مختلفی از آنها رسیدگی کند. این بازی از اکشن سازی مطلوبی در خصوص تمامی شخصیت های خود استفاده کرده و همچنین در قالب ساخت شخصیت نیز این قضیه به خوبی پیاده سازی شده است.

DC Universe Online Nintendo Switch
DC Universe Online Nintendo Switch

DC Universe Online توسط گسترش دهندگان Daybreak Game Company ساخته شده و به واسطه ی همین شرکت نیز عرضه شده است. این بازی از جمله عناوینی میباشد که از بدو انتشار تاکنون طرفداران خاص خود را حفظ کرده است و همچنین برای پلتفرم های مختلفی استاندارد سازی شده اما متاسفانه بنا DC Universe Online برای Nintendo Switch بر دلایلی دسترسی آن برای کاربران PS3 قطع شده است. این بازی از جذابیت های خاص خود بهره مند میباشد، به گونه ای که گسترش دهندگان Nintendo Swtich را برای پیاده سازی این بازی در این پلتفرم سوق داده است. این بازی در این پلتفرم قابلیت پشتیبانی از 8 بازیکن را در کنار یکدیگر دارد و در چنین موقعیتی به صورت CO-OP میتواند گیم پلی لذت بخشی را برای کاربران رقم بزند. خوشبختانه DC Universe Online به تازگی یعنی در تاریخ 6 آگوست 2019 برابر با 15 مرداد 1398 برای پلتفرم Nintendo Switch به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته و هم اکنون جهت دریافت موجود میباشد.

درباره سهیل جهانشاهی

سهیل جهانشاهی هستم، کارشناس رشته کامپیوتر نرم افزار، طراح و برنامه نویس تحت وب و تحلیلگر بازی های ویدئویی فعالیت های جانبی: مطالعه و ترجمه کتب نادر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *