گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

بازی Cadence of Hyrule | نسخه ی نمایشی آن منتشر شد

بازی Cadence of Hyrule

گروه توسعه دهنده بازی دوست داشتنی Cadence of Hyrule پس از منتشر شدن این عنوان برای کنسول نینتندو سوییچ، امروز نسخه نمایشی از آن را در اختیار بازی‌بازان قرار دادند. این Demo به شما اجازه می‌دهد تا به بخش‌هایی از بازی دسترسی داشته باشید و با آن بیشتر آشنا شوید. برای مشاهده جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

Cadence of Hyrule از سری عناوین اکشن و مهیج است که تمام شخصیت‌ها و داستان آن مربوط به سری بازی Zelda می‌شوند. در این بازی شما می‌توانید از بین دو شخصیت Link و Zelda به انتخاب یکی پرداخته و با مبارزات پی در پی، سرزمینی به نام Hyrule را از شر دشمنان نجات دهید. اگر از دوست‌داران سری بازی Zelda باشید، این بازی تا حدود زیادی رضایت شما را جلب خواهد کرد.

امروز باخبر شدیم که سازندگان یک نسخه‌ی Demo برای این بازی در دسترس قرار دادند که بازی‌بازان بتوانند چند حالت و مرحله‌ی آن را تجربه کرده و برای خرید نسخه‌ی اصلی تصمیم بگیرند. مسلما هدف تیم سازنده نیز از انجام این کار، آشنایی بیشتر بازی‌بازان با بازی بوده است. همچنین به تازگی یک به‌روزرسانی برای این بازی تحت عنوان Crypt of the NecroDancer عرضه شده است که به وسیله‌ی آن علاوه بر اعمال ویژگی‌های بسیار، برخی باگ‌ها و مشکلات نیز برطرف شده‌اند. بازی Cadence of Hyrule هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات بازی مذکور را از طریق این نشانی ملاحظه کنید.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتنادامه