گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

The Messenger Picnic Panic برای PC و PS4 رایگان است

در طی چند مدت اخیر عناوین The Messenger Picnic Panic گوناگونی را در سبک 2 بعدی معرفی کردیم. این بازی ها قالباً در حالت اکشن ساخته شده اند و از موضوعات متفاوتی برخوردار هستند. به عنوان نمونه میتوان به Valfaris اشاره کرد که در طی 1 ماه گذشته رونمایی شده و از سبک اکشن 2 بعدی برخوردار میباشد. این بازی مبارزه ی مردی را در فضایی متفاوت با دشمنان خاص خود به نمایش میکشد که پیش از انتشار در قالب یک دمو در دسترس کاربران قرار گرفته است که بازیکن میتواند در این دمو به ساختار اصلی بازی پی ببرد. از این بازی همچنان اطلاعات خاصی در رابطه با تاریخ انتشار آن در دست نیست اما تا پایان سال 2019 عرضه میگردد.

در مجاورت Valfaris، عنوان Blazing Chrome یکی دیگر از بازی هایی میباشد که در سبک 2 بعدی ساخته شده که از لحاظ ساختار گیم پلی شباهت های نزدیکی به Valfaris دارد. از جمله قابلیت های Blazing Chrome میتوان به برخورداری از حالت CO-OP این بازی اشاره کرد؛ یکی از مزیت های این قابلیت چنین میباشد که حالت CO-OP هم به صورت Online مورد استفاده قرار میگیرد و هم The Messenger Picnic Panic در قالب Offline که به صورت Local در دسترس قرار میگیرد. این بازی در بیشترین حالت میتواند 2 بازیکن را پشتیبانی کند که در چنین حالتی در نوع خود عنوانی سرگرم کننده و جذابی محسوب میشود. این بازی اکشن 2 بعدی هم اکنون جهت خرید در دسترس قرار دارد.

اما امروز قصد معرفی عنوان دیگری در قالب 2 بعدی را داریم که همانند این 2 بازی که در رابطه با آن صحبت شد در سبک اکشن طراحی شده است، اما با این تفاوت که Valfaris و Blazing Chrome به صورت Shooting پیاده سازی شده ولی در این بازی شاهد حالت Hack And Slash هستیم. این بازی که The Messenger Picnic Panic نام دارد شخصیت اصلی آن در قالب یک نینجا The Messenger Picnic Panic طراحی شده است. در این بازی شاهد ماجراجویی های متفاوت در محیط های گوناگونی هستید که این روند موجب میشود که بازیکن دچار یکنواختی در بازی نشود، خصوصاً اگر بازی در سبک 2 بعدی پیاده سازی شده باشد. متاسفانه در این سبک بازی ها دیده میشود که شاید تنوع قابل قبولی در طراحی دشمنان وجود داشته باشد اما محیط تا پایان بازی در یک فضای خاصی دنبال میشود و از تغییر آنچنانی برخوردار نیست، البته این قضیه در رابطه با بعضی از این بازی ها صدق میکند. The Messenger Picnic Panic در قالب Hack And Slash و شمشیر زنی از گیم پلی مطلوبی استفاده کرده است و از قابلیت های خاص خود نیز برخوردار میباشد. یکی دیگر از مزیت های این بازی تنوع در قالب اصلی گیم پلی میباشد که در بستر های گوناگونی پیش میرود. این بازی از چالش هایی برخوردار میباشد که وقتی با سرعت نسبتاً بالای گیم پلی آن ادغام میشود The Messenger Picnic Panic هیجان خاصی به بازی میبخشد. لازم به ذکر است که The Messenger Picnic Panic هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ فیزیکی در قالب 2 بعدی به شکل مطلوبی ساخته شده است. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های PS4، Nintendo Switch و Microsoft Widnows در دسترس میباشد علاقمندان میتوانند با کلیک بر روی پلتفرم مورد نظر جهت تهیه ی این بازی اقدام نمایند. لازم به ذکر است که این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows و PS4 به صورت رایگان در دسترس است اما کاربران پلتفرم Nintendo Switch باید این بازی را خریداری نمایند.

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتنبیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی