گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

بررسی گیم پلی Blood & Truth از بهترین های اخیر واقعیت مجازی

Blood & Truth از جمله بازی هایی بررسی گیم پلی Blood & Truth میباشد که در طی چند مدت اخیر برای کاربران پلتفرم های واقعیت مجازی PSVR رونمایی شده بود. این بازی در سبک اکشن اول شخص Shooting ساخته شده است که خبر انتشار آن طی مطالب گذشته به اطلاع رسیده بود و همچنین نگاه مختصری به شیوه ی ساخت بازی و ساختار گیم پلی آن صورت گرفته بود. ما در حال حاضر قصد داریم در این نوشته نگاه دقیق تری نسبت به گیم پلی بازی داشته باشیم و بیشتر به خصوصیات اصلی آن بپردازیم.

همانطور که گفته شد پلتفرم اصلی که Blood & Truth بر روی آن پیاده سازی شده واقعیت مجازی میباشد که در این قالب فقط برای کاربران PSVR استاندارد سازی شده است. همچنین لازم به ذکر است که این بازی برای کاربران کنسول های PS4 نیز در دسترس قرار دارد. این بازی از گیم پلی واقع گرایانه ای برخوردار میباشد و همچنین کیفیت گرافیک پیاده سازی شده برای آن نسبت به سایر عناوین پلتفرم واقعیت مجازی کمی بیشتر خودش را بررسی گیم پلی Blood & Truth نشان میدهد. این بازی از لحاظ شبیه سازی نیز به شکل مطلوبی ساخته شده به گونه ای که اسلحه ی شخصیت اصلی از غلاف مختص خود برخوردار میباشد و بازیکن برای کشیدن اسلحه و استفاده از آن باید روندی طبیعی را دنبال کند. Blood & Truth از لحاظ فیزیکی نیز به خوبی طراحی شده است، به گونه ای که شاید چنین قابلیت های فیزیکی را چه در قالب محیط بازی و چه در قالب شخصیت اصلی کمتر در سایر بازی های واقعیت مجازی دیده باشیم. نحوه ی هدف گیری با سلاح های مختلف نیز دستخوش همین کیفیت مطلوب میباشد و همچنین از لحاظ فیزیکی در نوع خود واقع گرایانه جلوه میکند. واکنش پذیری و هماهنگی حرکات دست بازیکن با گجت های حرکتی واقعیت مجازی به خوبی ادغام شده اند. به گونه ای که حرکات دست بازیکن در بازی جلوه ی متفاوتی از این عملکرد را به تصویر میکشد. یکی از خصوصیات بسیار خوب Blood & Truth اکشن سازی مطلوب آن میباشد که اگر بازیکن بتواند در جریان گیم پلی متمرکز باشد میتواند عنوان سرگرم کننده و هیجان انگیزی را تجربه کند. خوشبختانه در حین تیراندازی نرخ فریم تصویر برای بازیکن مشکل ایجاد نمیکند و همچنین بازیکن میتواند با تغییر سریع زاویه در حالت 360 درجه دشمنان خود را که او را احاطه کردند مورد هدف قرار دهد. در این بازی بستر های گوناگونی علاوه بر تیر اندازی وجود دارد که در قالب واقعیت مجازی میتواند بررسی گیم پلی Blood & Truth جالب بنظر برسد. یکی از این بستر ها باز کردن در های قفل با ابزار های خاصی میباشد که به واسطه ی گجت های واقعیت مجازی امکان پذیر است و نحوه ی کار کردن آن نیز از جزئیات خاص خود بهره مند میباشد.

Blood and Truth Gameplay
Blood and Truth Gameplay

به طور کلی Blood & Truth برای کاربران PSVR میتواند به عنوان بررسی گیم پلی Blood & Truth بسیار جذابی تبدیل شود. انعطاف پذیری که در گیم پلی این بازی دیده میشود با چنین خصوصیات منحصر به فردی میتواند هر کاربری را جهت تجربه این بازی به خود جذب کند. این بازی توسط گسترش دهندگان Sony Interactive Entertainment مستقر در انگلستان ساخته شده و وارد بازار شده است. Blood & Truth از 28 می 2019 برابر با 7 خرداد ماه 1398 برای پلتفرم PSVR و PS4 در دسترس قرار دارد و هم اکنون جهت خرید از طریق فروشگاه رسمی PlayStation در دسترس قرار دارد.

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتنبیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی