گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

معرفی Blazing Chrome در سبک 2 بعدی برای پلتفرم PC

در طی 1 ماه گذشته عناوین جذابی برای دوست داران سری بازی های 2 بعدی معرفی و منتشر شده است. از جمله بازی هایی که به تازگی در این سبک معرفی معرفی Blazing Chrome شده Valfaris میباشد که پس از رونمایی، دمویی از گیم پلی آن برای پلتفرم های مختلف از جمله PC از طریق Steam به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت. دموی Valfaris از گیم پلی نسبتاً کوتاهی برخوردار میباشد و بدین جهت در دسترس قرار گرفته تا بتواند بازی را کمی برای بازیکن ملموس تر کند. بخش عمده ای از امکانات بازی در دموی آن خلاصه شده معرفی Blazing Chrome است تا بتواند به مطلوب ترین شکل ممکن Valfaris را پیش از انتشار به نمایش بکشد. این بازی در سبک اکشن 2 بعدی پیاده سازی شده است و همانطور که پیشتر در رابطه با آن گفته شد، این بازی از ساختار ساده ای در محیط بازی، گرافیک و … برخوردار است اما در مجاورت آن از اکشن سازی به مراتب بهتری استفاده کرده است. این بازی براساس دمویی که در قالب گیم پلی معرفی کرده، هر چه بازیکن بیشتر جریان بازی را پشت سر بگذارد با سختی بیشتری مواجه خواهد شد؛ به گونه ای معرفی Blazing Chrome میتوان گفت که Valfaris در نوع خود به صورت Hard Core پیاده سازی شده است. در این بازی یک مرد به عنوان شخصیت اصلی به ایفای نقش میپردازد. فعلاً خبر خاصی از انتشار این بازی در دست نیست اما سازندگان آن گفته اند که تا پایان سال 2019 این بازی را در دسترس قرار خواهند داد. Valfaris یکی از عناوین 2 بعدی جذابی میباشد که طی 1 ماه اخیر رونمایی شده است. عنوان دیگری که به تازگی کمی سر و صدا به پا کرده Blazing Chrome نام دارد که این بازی نیز به صورت 2 بعدی طراحی شده است.

Blazing Chrome Gameplay
Blazing Chrome Gameplay

بنظر میرسد که Blazing Chrome از گیم پلی فعال تری نسبت به Valfaris برخوردار باشد، همچنین زد و خورد هایی که در این بازی اتفاق میوفتد کمی بیشتر از Valfaris میباشد. ما در این نوشته قصد تحلیل هیچ یک از این عناوین را نداریم چرا که هر 2 آنها به نوع خود عناوین خاصی هستند که از معماری منحصر به فردی استفاده میکنند. یکی از خصوصیات جالب توجه Blazing Chrome وجود حالت CO-OP میباشد که بر اساس دمو هایی که از این بازی دیده شده بنظر میرسد که بتواند حالت جذابی برای کاربرانش به نظر برسد. این حالت CO-OP هم به صورت Online و هم به صورت Local قابل اجرا میباشد. در گیم پلی این بازی قسمت هایی وجود دارد که در آن شخصیت معرفی Blazing Chrome های اصلی به موتور سواری مشغول هستند و به شلیک کردن در این حالت میپردازند. در جریان بازی Blazing Chrome، بازیکن هر چه مراحل بیشتری را پشت سر بگذارد شاهد شخصیت های جدیدی خواهد بود که میتواند از آنها استفاده نماید. گیم پلی این بازی در حین سادگی ساختار با سرعت قابل توجهی پیش میرود که این روند میتواند به هیجان هر چه بیشتر بازی بیافزاید. این بازی برای اولین بار در تاریخ 11 جولای 2019 برابر با 20 تیر 1398 برای پلتفرم PC در دسترس قرار گرفت و هم اکنون جهت خرید از طریق Steam در دسترس میباشد. به صورت فعلی تاریخ دقیقی از انتشار این بازی برای پلتفرم های دیگر وجود ندارد.

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتنبیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی