اولین نگاه | The Dark Pictures Man of Medan

The Dark Pictures Man of Medan

این بازی از جمله عناوینی نگاهی به The Dark Pictures Man of Medan محسوب میشد که در رویداد Gamescom 2018 معرفی شد. پس از رونمایی این بازی توجه کاربران بسیاری به سمت این بازی جلب شد، خصوصاً بازیکنانی که به سری بازی سبک ترسناک و دلهره آور علاقمندند.

از The Dark Pictures Man of Medan در رویداد Gamescom 2018 دمویی در قالب گیم پلی بازی به تصویر کشیده نگاهی به The Dark Pictures Man of Medan شده بود که دقایق ابتدایی این بازی را به صورت دست و پا شکسته به نمایش گذاشت. موضوع این بازی در رابطه با چند شخصیت مختلفی میباشد که در یک قایق مسافر بری حضور دارند.

بنظر میرسد که این شخصیت ها هدف به خصوصی را دنبال میکنند که در دموی بازی اشاره ی خاصی به آن نشده است. متاسفانه دموی رونمایی شده در Gamescom 2018، قسمت های مختلفی از بازی و دمو های سینماتیک آن را به نمایش میکشد، به طوری که نمیتوان خیلی در رابطه با این بازی اظهار نظر کرد.

در امتداد دمو، مرد زرد پوستی 2 نفر از شخصیت هایی که در قایق مسافر بری دیده شده اند را گروگان گرفته و در مسیری در حال حرکت هستند. این 3 نفر، هر چه بیشتر پیش میروند، بیشتر به عجیب بودن آن محیط پی میبرند.

این جریان که در گیم پلی بازی اتفاق میوفتد، آغاز صحنه های دلهره آور و ترسناکی میباشد که در رابطه با صحبت شد. یکی از خصوصیات جالب The Dark Pictures Man of Medan چنین میباشد که دوربین در زاویه های مختلف از شخصیت اصلی بازی فیلم برداری میکند.

این یعنی دوربین در پشت سر شخصیت اصلی قرار ندارد و در موقعیت های از پیش تعیین شده به فیلم برداری میپردازد. چنین حالتی شاید کمتر در بازی های نگاهی به The Dark Pictures Man of Medan ترسناک دیده شده باشد، اما بر اساس گیم پلی های دیده شده از این بازی، این حالت میتواند دلهره و ترس بیشتری را به بازیکن وارد کند.

توصیف دیگری که میتوان از زاویه فیلم برداری The Dark Pictures Man of Medan داشت، چنین میباشد که این بازی به صورت کلی در قالب سینماتیک ساخته شده است، یعنی گیم پلی این بازی به خودیِ خود جنبه ای سینماتیک دارد و در این قالب از شبیه سازی قابل توجهی استفاده کرده است.

پس از رونمایی The Dark Picture Man of Medan اصلی ترین دمویی که میتوان به واسطه ی آن در رابطه با گیم پلی و نحوه ی ساختار بازی قضاوت کرد در همان رویداد Gamescom 2018 رونمایی شد.

پس از آن گسترش دهندگان دموی خاصی به منظور معرفی بیشتر بازی رونمایی نکردند. البته لازم به ذکر است که اخیراً دمویی تحت عنوان (Don’t Play Alone “تنها بازی نکنید”) از The Dark Picture man of Medan منتشر شده که بیشتر جنبه ی سینماتیک دارد.

تا انتشار نگاهی به The Dark Pictures Man of Medan این بازی زمان زیادی باقی نمانده و احتمالاً اطلاعات تکمیلی از سوی سازندگان این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی توسط گسترش دهندگان Supermassive Game ساخته شده و به واسطه ی Bandai Namco Entertainment در تاریخ 30 آگوست 2019 برابر با 8 شهریور 1398 برای پلتفرم های Xbox One، PS4 و Microsoft Windows عرضه میگردد.

این بازی هم اکنون جهت پیش خرید از طریق وبسایت رسمی آن در دسترس قرار دارد.

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *