بهترین بازی های Hack and Slash

بهترین بازی های Hack and Slash

Hack & Slash یک سبک پرطرفدار و هیجان انگیز در بازی های ویدئویی میباشد که قالباً در بستر بازی های اکشن پیاده سازی میشود. این سبک مدت هاست که گام به گام با بهترین بازی های Hack and Slash بازی های ویدئویی پیش میرود و تاکنون عناوین موفق بسیاری را نیز در خود جای داده است. حال ما قصد داریم در این نوشته مختصر نگاهی به چند بازی پرطرفدارد در سبک Hack & Slash بیاندازیم و چند نمونه از این بازی ها را که هرچند شماری از آنها قدیمی هستند به شما معرفی کنیم.

بهترین بازی های Hack and Slash

ICEY : این بازی محصول سال 2016 یک شرکت چینی میباشد که در سبک Hack & Slash مبارزه ای و ماجراجویی ساخته شده است. این بازی در قالب 2 بعدی پیاده سازی شده و یک دختر جوان به عنوان شخصیت اصلی بازی به ایفای نقش میپردازد. در این بازی شاهد مبارزات پر زد و خوردی هستید و همچنین امکاناتی که در جریان بهترین بازی های Hack and Slash گیم پلی ICEY دیده میشود، کمتر در سایر عناوین 2 بعدی دیده شده است؛ همچنین علاوه بر آن کیفیت گرافیکی بازی و معماری فیزیکی آن میباشد که نسبت به سایر بازی های 2 بعدی کمی ملموس تر طراحی شده است. این بازی در نوامبر سال 2019 برای پلتفرم های مختلفی از جمله Android، IOS، PS4، Nintendo Switch، Mac OS و Microsoft Windows استاندارد سازی شده و در دسترس قرار دارد.

بهترین بازی های Hack and Slash

گیمرپا • بهترین بازی های Hack and SlashPrince of Persia: The Two Thrones : این عنوان یکی از پرطرفدارترین بازی های شرکت Ubisoft در سبک اکشن ماجراجویی Hack & Slash میباشد که برای ما ایرانی ها عنوان خاطره انگیزی محسوب میشود. این بازی که یکی از عناوین سری بازی های شاهزاده ایرانی میباشد، در دوره ی خود از ساختار قابل توجهی برخوردار بوده است. اگر سری بازی های شاهزاده ی ایرانی را بازی کرده باشید، حتماً به یاد دارید که یکی از اصلی ترین جذابیت های این بازی ها برخورداری از حرکات پارکورینگ میباشد که در Prince of Perisa: Thw Two Thrones نیز پیاده سازی شده است. این بازی محصول سال 2005 شرکت Ubisoft میباشد و یکی از عناوین پرطرفدار در سبک Hack & Slash بوده است.

گیمرپا • بهترین بازی های Hack and SlashDevil May Cry 4: Special Edition: این بازی که پنجمین عنوان آن در اسفند ماه 1398 منتشر شد، برای اولین بار در سال 2008 توسط شرکت Capcom در دسترس قرار گرفت و سپس سازندگان آن تا سال 2015 به گسترش هر چه بیشتر بازی پرداختند و کامل ترین نسخه آن را تحت عنوان Special Edition وارد بازار کردند. فرق نسخه معمولی و نسخه Special Edition آن در شخصیت های موجود در بازی و پوشش های متنوعی میباشد که در پایان هر دور از بازی به عنوان بهترین بازی های Hack and Slash هدیه به بازیکن اهدا میگردد. در نسخه Special Edition این بازی شخصیت های Lady، Trish و یکی از پرطرفدار ترین شخصیت های حاضر در سری بازی های Devil May Cry یعنی Virgil حضور دارند و به ایفای نقش میپردازند. این بازی از نگاه کاربران یکی از هیجان انگیزترین بازی های سبک Hack & Slash محسوب میشود که همچنان طرفداران خاص خود را دارد.

گیمرپا • بهترین بازی های Hack and SlashDiablo 2: این بازی محصول سال 2000 شرکت Blizzard Entertainment میباشد که در قالب اکشن RPG و به صورت Multiplayer پیاده سازی شده است. یکی از خصوصیات اصلی سری بازی های Diablo برخورداری از زاویه ی دوربین Top-Down میباشد که حتی در جدیدترین سری این بازی به نام Diablo Immortal که برای پلتفرم موبایل ساخته شده نیز پیاده سازی شده است. این بازی از قابلیت های متنوعی در پیاده سازی حالت Hack & Slash بهره مند نمیباشد اما از گیم پلی لذت بخشی استفاده میکند و از طرفداران خاص خود برخوردار میباشد.گیمرپا • بهترین بازی های Hack and Slash

Darksiders: این بازی به اولین عنوان از سری بازی های Darksiders اشاره دارد که سومین عنوان آن در اواخر سال 2018 عرضه شد. در این بازی یکی از 4 شوالیه ی شناخته شده در سری بازی های Darksiders به نام جنگ (WAR) به ایفای نقش میپردازد. این بازی محصول سال 2010 شرکت THQ Nordic میباشد که در سبک اکشن RPG و در قالب Hack & Slash پیاده سازی شده است. این بازی در دوره ی خود پس از انتشار به یکی بهترین بازی های Hack and Slash از پرطرفدار ترین بازی ها در سبک خود شناخته شده بود. Darksiders از گیم پلی پر زد و خوردی استفاده میکند و در نوع خود از خشونت قابل توجهی برخوردار میباشد. در آن برهه زمانی دوست داران سبک Hack & Slash این بازی را با Devil May Cry 4 مقایسه میکردند. Darksiders یکی از عناوین پرطرفدار در این سبک محسوب میشود و سایر سری های این بازی نیز در همین سبک پیاده سازی شده اند.گیمرپا • بهترین بازی های Hack and Slash

گیمرپا • بهترین بازی های Hack and Slashبهترین بازی های Hack and Slash

بهترین بازی های Hack and Slash

Tales of Berseria: این بازی یکی از عناوین پر بازده در سبک Hack & Slash میباشد که توسط شرکت Bandai Namco Entertainment در سال 2016 منتشر شده است. این بازی از ساختار انیمیشنی استفاده میکند اما از فیزیک مطلوبی در پیاده سازی سبک Hack & Slash بهره مند میباشد. در گیم پلی Tales of Berseria علاوه بر مبارزات با کیفیت شاهد امکانات خاص دیگری هستید که استفاده از آنها به گونه ای مکمل بازی محسوب میشوند. این مکمل ها شامل جادو ها و نیروهای متنوعی هستند که به هرچه جذابتر جلوه کردن بازی کمک میکنند.

بهترین بازی های Hack and Slash

گیمرپا • بهترین بازی های Hack and SlashDmC: Devil May Cry: این بازی برخلاف سایر بازی های Devil May Cry توسط شرکت Capcom ساخته نشده و محصول سال 2013 شرکت Ninja Theory میباشد که از سال 2018 به صورت اختصاصی عضوی از استودیو های زیر مجموعه ی شرکت Microsoft محسوب میشود. این بازی از شخصیت های اصلی سری بازی های Devil May Cry استفاده کرده اما چهره آنها تفاوت بسیاری با شخصیت های اصلی این بازی دارد که توسط استودیو های بازی سازی Capcom ساخته شده است. داستان این بازی در نوع خود گذشته Dante و Virgil قهرمانان اصلی سری داستان های Devil May Cry را در بعد دیگری به نمایش میگذارد. پیاده سازی قالب Hack & Slash این بازی به شکلی هیجان انگیز و جذاب پیاده سازی شده است و استفاده ی Dante از قدرت های متنوعی که میتوان در آن واحد از آنها استفاده کرد، این جذابیت را در گیم پلی افزایش میدهد. این بازی یکی دیگر از عناوین پر مخاطب در سبک Hack & Slash به حساب می آید.گیمرپا • بهترین بازی های Hack and Slash

گیمرپا • بهترین بازی های Hack and Slashگیمرپا • بهترین بازی های Hack and Slashگیمرپا • بهترین بازی های Hack and Slashبهترین بازی های Hack and Slash

Grim Dawn: این بازی توسط شرکت Crate Entertainment ساخته شده و در سال 2016 توسط همین شرکت انتشار یافته است. از خصوصیات موجود در Grim Dawn برخورداری از زاویه ی دوربین Top-Down میباشد و علاوه بر سبک Hack & Slash در قالب اکشن RPG پیاده سازی شده است. محیط این بازی به شکل تاریکی ساخته شده که البته به صورت فانتزی طراحی شده است. اگر بخواهیم Grim Dawn را با Diablo 2 مقایسه کنیم، Grim Dawn از امکانات و اکشن سازی بهتری برخوردار میباشد بهترین بازی های Hack and Slash هرچند که Diablo 2 خیلی قدیمی تر از این بازی انتشار یافته است. به طور کلی این 2 بازی در دوره های خود توسط طرفداران خاص خود نیز حمایت میشدند. Grim Dawn در رابطه با قهرمانانی که به عنوان شخصیت اصلی در بازی قرار داده است، کلاس های مختلفی را در اختیار بازیکنان گذاشته است تا بتوانند دست بازیکن را در انتخاب قهرمان مورد نظر باز بگذارند. گفته شده که قرار است این بازی برای Xbox One نیز پیاده سازی گردد اما تاکنون تاریخ دقیقی از انتشار آن فاش نشده است.

گیمرپا • بهترین بازی های Hack and SlashTorchlight 2: یکی دیگر از عناوین سبک Hack & Slash که به صورت Top-Down پیاده سازی شده است. این بازی علاوه بر جنبه ی مبارزه ای و استفاده از جادو ها و نیرو های مختلف، از سلاح های گرم متنوع نیز در جریان بازی استفاده میکند. Torchlight 2 به شکلی با کیفیت پیاده سازی شده و کیفیت را علاوه بر گرافیک بازی، میتوان در شبیه سازی شخصیتی، محیطی و پیاده سازی نحوه ی مبارزات مشاهده کرد. این بازی از حالت های Single Player و Multiplayer برخوردار بوده و از 4 کلاس مختلف در پیاده سازی شخصیت های خود استفاده کرده است. Torchlight 2 در سال 2012 منتشر شده و علاوه بر سبک Hack & Slash از حالت های اکشن RPG نیز برخوردار میباشد.

گیمرپا • بهترین بازی های Hack and SlashBayonetta: این بازی محصول مشترک شرکت های Sega و Nintendo میباشد که در سال 2009 انتشار یافته است. در این بازی یک زن به عنوان شخصیت اصلی به ایفای نقش میپردازد. همچنین این شخصیت در عنوان دوم و سوم این بازی نیز حضور دارد که عنوان دوم آن در سال 2014 منتشر شد و عنوان سوم آن در سال 2018 رونمایی شد که گفته شده قرار است به صورت انحصاری برای پلتفرم Nintendo Switch ساخته شود. Bayonetta در قالب Hack & Slash به شکلی کاملاً تحسین برانگیز طراحی بهترین بازی های Hack and Slash شده و از گیم پلی بسیار پر زد و خوردی برخوردار میباشد. این بازی از امکانات بسیاری به منظور تکامل هرچه بیشتر گیم پلی در مبارزات استفاده میکند، به طوری که تمامی حرکات فیزیکی بازی به شکلی انعطاف پذیری طراحی شده است و بازیکن در این بازی میتواند هیجان بسیاری را تجربه کند.

گیمرپا • بهترین بازی های Hack and Slashتمامی عناوین معرفی شده تعدادی از پرطرفدار ترین بازی های سبک Hack & Slash میباشند که تاکنون منتشر شده است. عناوین بسیار دیگری وجود دارند که در سبک Hack & Slash واقعاً تحسین برانگیز ساخته شده اند. در معرفی هیچ یک از بازی ها، از آنها به عنوان بهترین بازی در این سبک یاد نشده است چرا که بازیکنان سلیقه ی مختص خود را در انتخاب این بازی ها دارند. به طور کلی تمامی عناوین معرفی شده در این نوشته از نمره های 8 به بالا برخوردار هستند و هر یک در نوع خود به شکلی تجربه برانگیز طراحی شده اند.

بهترین بازی های Hack and Slash

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *