گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

Dont Even Think برای PS4 به تازگی در دسترس قرار گرفت

این بازی برای  Dont Even Think برای PS4 اولین بار در تاریخ 27 نوامبر 2018 برابر با 6 آذر 1398 منتشر شد. Dont Even Think در ابتدا برای پلتفرم PC در دسترس قرار گرفت. این بازی را میتوان جهات مختلف با بازی های گوناگونی مقایسه کرد. به عنوان نمونه وقتی شما در قالب شخصیت اصلی بازی وارد جریان بازی میشوید در یک هواپیما حضور دارید، وقتی که این هواپیما به موقعیت مورد نظر برسد بازیکن باید از هواپیما خارج شود و در حین Dont Even Think برای PS4 نزدیک شدن به زمین چتر نجات خود را باز کند تا زمانی که به زمین برسد. اگر از طرفداران بازی های Shooting باشید حتماً متوجه شده اید که در این زمینه میتوان Dont Even Think را با بازی پرطرفدار PUBG مقایسه نمود، علاوه بر اینکه هر 2 از سبک Battle Royale بهره میبرند. البته لازم به ذکر است که شباهت این دو بازی فقط به نحوه Spawn شدن شخصیت های اصلی بازی ختم نمیشود و میتوان از این منظر به فیزیک شخصیت های حاضر در بازی، نحوه ی هدف گیری، طبیعت بازی و … اشاره کرد. در Dont Even Think بازیکن همانند PUBG ابتدا بازی را با دست خالی آغاز میکند و در امتداد سلاح و سایر امکانات مربوط به آن را پیدا میکند. این بازی علاوه بر سبک Shooting از حالت Survival به صورت PvP پشتیبانی میکند و اصل بازی به صورت آنلاین پیاده سازی شده است،  Dont Even Think برای PS4 همچنین همچنین همانطور که گفته شد، این بازی در قالب Survival از حالت Battle Royale نیز برخوردار میباشد. Dont Even Think از تنوع قابل قبولی در پیاده سازی سلاح های مختلف در جریان بازی ظاهر شده است، همچنین طبیعت بازی و معماری آن نیز از این قائده مستثنا نیست. بعضی از صاحب نظران ساختار طبیعی بازی و نور پردازی آن را به بازی Fear The Wolves تشبیه کرده اند که از سبک Shooting و Survival بهره مند میباشد. در Dont Even Think صحنه هایی دیده میشود که بیشتر این صحنه ها در بازی های ماوراء طبیعی دیده شده است، خوشبختانه این بازی از چنین خصوصیاتی بهره مند میباشد و موجب میگردد که بازیکن هیجان بیشتری را تجربه کند.

Dont Even Think Gameplay
Dont Even Think Gameplay

Dont Even Think پس از گذشت چندین ماه از تاریخ انتشارش برای پلتفرم PC به تازگی برای کنسول های PS4 استاندارد سازی شده و در تاریخ 10 جولای 2019 برابر با 19 تیر 1398 به صورت رسمی جهت خرید در فروشگاه رسمی PlayStation قرار گرفته است. این بازی توسط گسترش دهندگان شرکت Perfect World Games ساخته شده و به واسطه ی همین شرکت نیز عرضه گردیده است.

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتنبیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی