بازی Marvels Spider Man با فیلم Spider-Man مرتبط است

بازی Marvels Spider Man

Marvels Spider Man game

کار گردان فیلم Spider-man: Far from Home جان واتس (Jon Watts) میگوید، بازی Marvels Spider Man تاثیراتی در این فیلم داشته است.

حتما فیلم Spider-Man: Far From Home یک ایستراگ از بازی Marvel’s Spider-Man را در خود جای داده است. حتی برخی جاها به نظر میرسد که برخی از قسمت های فیلم از بازی الهام گرفته شده است.

به عنوان مثال: شخصیت J. Jonah Jameson  (جی جوناه جیمسون) و Daily Bugle (دیلی باگل) و دفتر روزنامه اش خیلی آشناست به طوری که مشابه به بازی Marvel’s Spider-Man به تصویر کشیده شده است.

کار گردان فیلم Spider-man: Far from Home

اما جان واتس میگوید این موضوع صحت ندارد و او پیش از شروع فیلم برداری بازی Marvel’s Spider-Man را شروع نکرده بود و هیچ قسمتی از فیلم هیچ الهامی از این بازی نگرفته است.

بازی Marvels Spider Man

Marvels Spider Man game

به این دلیل که من بازی را به هنگام فیلم برداری شروع کردم در آخرهفته که یک روز غیر کاری بود تمایلی هم به ادامه بازی نداشتم چرا که در روز غیر کاری من باز هم نمیشد تا این بازی سپری شود. از این رو من نیاز به بازی دیگری پیدا کردم.

البته از همه این ها جالب تر این است که واتس برای سپری کردن اوقات فراغت ود به جای Marvel’s Spider-Man در حین کارگردانی

بازی God Of War 2018 را انتخاب کرد و زمانی که فیلم به مرحله پیش تولید رسید بازی Red Dead Redemption 2 را آغاز کرد.

و در این خصوص گفت: آرامشی در تدوین فیلم و در نهایت به خانه امدن و خوردن کباب و نوازش و رام کردن اسبم هست که وصف نشدنی است.

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، فیلم Spider-Man: Far From Home ایستراگی از بازی Marvels Spider Man را در خود جای داده است.

بازی Marvels Spider Man

Marvels Spider Man game

ظاهرا مربوط به بخشی از فیلم است که Tom Holland (تام هالند ) به دوربین نگاه میکند و دو انگشت خود را با Peace Sign (به نشانه‌ی سلامتی)  بالا می آورد از بازی الهام گرفته شده است.

هرجند واتس این موضوه را تایید یا تکذیب نکرده است حتی ممکن است این موضوع تصادفی باشد.

بازی Marvel’s Spider-Man در حال حاضر در انحصار دارندگان پلی استیشن 4 است، هیچ خبری هم مبنی بر پورت کردن این بازی برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *