دسته‌ها
آژانس خبری اخبار بازی

بخش چندنفره‌ی Borderlands 3 | جزئیاتی از این بازی منتشر شد

Borderlands 3 Multiplayer

بخش چندنفره‌ی Borderlands 3

Borderlands 3 Multiplayer

یکی از موارد جالب در سری بازی‌های Borderlands، این است که چطور می‌توان بین بخش چندنفره و یک‌نفره بازی به یک تعادل ایدئال رسید.

هرچند بازی بیشتر در بخش چندنفره متمرکز است، اما جدای از این مسئله بازی در حالت داستانی نیز بسیار قوی ظاهر می‌شود.

با این تفاسیر پس باید منتظر محتویات قابل توجهی در بخش چندنفره نیز باشیم چرا که استودیوی گیرباکس (GearBox) با تمام توان روی بخش چندنفره مانور خواهد داد.

تهیه‌کننده‌ی ارشد استودیوی گیرباکس آنتونی نیکولسن (Anthony Nicholson) در مراسم E3 2019 درباره بخش چندنفره Borderlands با GamingBolt مصاحبه کرد، طبق گفته او این بازی از چند ویژگی خاص برخوردار است که موجب داشتن تجربه‌ی بهتری از سمت بازیکن می‌شود.

برای مثال می‌توان به مواردی مانند امکان اشتراک گذاری آیتم‌ها، تجهیزات و مأموریت‌های پویا که Rare Spawns شناخته می‌شوند اشاره کرد.

Borderlands 3 Multiplayer

بازی Borderlands از هسته برای تجربه co-op هست، ما می‌خواهیم تا بازیکنان با دوستان خود یا مردم به صورت آنلاین بازی را پیش ببرند. ما حالت couch co-op داریم، در سری سوم از این بازی نیز شما شاهد حالت couch co-op خواهید بود چرا که بسیار برای ما مهم است در واقع از روز اول برای ما اولویت داشت. بازیکنان قادر خواهند بود تا با استفاده از Mail System آیتم‌های خود را برای دوستانشان ارسال نمایند. همچنین مراحل پویا که آنها را Rare Spawns صدا می‌کنیم نیز وجود خواهند داشت که از bounty board برای انتخاب در دسترس خواهند بود. من از بخش تک‌نفره لذت می‌برم، میدانم دیگران هم همین‌طور هستند، اما می‌خواهیم احساس کنیم دیگران هم حضور دارند، در واقع بهترین تجربه را در حالت چندنفره و حتی تک‌نفره خواهید داشت.

در این مصاحبه آنتونی نیکولسن، راجع هوش مصنوعی، گان پلی، هوش مصنوعی و ابزارهای تیر اندازی نکاتی را بیان کرد. قرار است تا Borderlands 3 برای رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شود.

Borderlands 3 Multiplayer

بخش چندنفره‌ی Borderlands 3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *