شخصیت اصلی God Of War امکان داشت کریتوس نباشد

شخصیت اصلی God Of War

شخصیت اصلی God Of War

نام کریتوس با نخستین سری God Of War شناخته می‌شود و نمی‌توان God Of War را بدون او تصور کرد. اما تا به حال به این فکر کرده‌اید که ممکن بود این شخصیت نام دیگری داشته باشد؟ یک فهرست طولانی از اسم‌های دارای پتانسیل به طوری که طرفداران کریتوس وی را برای سال‌های زیاد با نام دیگری بشناسند و موضوع جالب‌تر امکان داشت این شخصیت هم اسم کارگردان نسخه 3 این بازی باشد، استیگ ازموسن (Stig Asmussen)، به تازگی فاش کرد که امکان داشت نام کریتوس استیگ باشد. وی در این خصوص اظهار داشت:

استیگ یکی از نام‌هایی بود که جای شخصیت کریتوس مطرح شده بود و این اسم قرار نبود در فهرست باشد.

در حالی که استیگ در حال گسترش بازی God Of War 1 بود کارگردان این عنوان دیوید جفی (David Jaffe) بود، از دیوید و اعضای تیم توسعه درخواست کردند تا ایده‌های خود را برای انتخاب نام شخصیت اصلی بازی God Of War مطرح نمایند. استیگ هم یکی از آن نام‌های معرفی شده بود که تیم بازاریابی آن را تعدیل نمود.

شخصیت اصلی God Of War

او توضیح داد:

ما در حال مشورت با همدیگر و تیم بازاریابی برای انتخاب نام کریتوس بودیم در واقع دیوید جفی این موضوع را به ما واگذار کرده بود. کریتوس را برای مدت زیادی به عنوان Dominus می‌شناختند که زیاد مورد علاقه تیم بازاریابی نبود. دقیق خاطرم نیست چند نفر از اعضای تیم نام‌های پیشنهادی خود را مطرح کردند ولی من چند نام را ارائه دادم و پس از تعدیل برخی از انها به 4 یا 5 نام تبدیل شد. استیگ و کریتوس جزو لیست تعدیل شده بودند.

ازموسن اظهار داشت که وی نام‌های زیادی را در فهرست به اشتراک گذاشت و پایین برگه را برای شناسایی امضا کرد، اما با این امضا به عنوان اسم پیشنهادی برخورد شد. نام وی حتی بعد از این موضوع پاک نشد اما در آخر نام کریتوس به عنوان اسم شخصیت اصلی بازی انتخاب شد.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد یکی دیگر از نام‌هایی که در زمان گسترش بازی god of war 1 شخصیت اصلی بازی با آن شناخته می‌شد Dominus بود همچنین نام بازی نیز قرار بود Dark Oyssey باشد اما در نهایت تیم بازاریابی آن را پیچیده و پر شاخ و برگ خطاب کرد و نپسندید.

آخرین نسخه از سری God Of War نیز سال قبل به صورت انحصاری برای دارندگان کنسول پلی استیشن 4 عرضه شد و جوایز زیادی را تصاحب کرد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *