معرفی Final Fantasy Remastered | این بازی تا پایان سال 2019 منتشر میشود

در E3 2019 شرکت Square Enix خبر های خوبی برای معرفی Final Fantasy Remastered دوست داران سری بازی های Final Fantasy رونمایی شد. در این رویداد گفته شد که قرار است حالت جدیدی به عنوان Final Fantasy Brave Exvius اضافه شود. این بازی که در تاریخ 22 اکتبر 2015 عرضه شده مختص پلتفرم موبایل بوده و برای سیستم عامل های Android و IOS استاندارد سازی شده است. نام حالت جدیدی که به Final Fantasy Brave Exvius اضافه شده War of The Visions میباشد که از خصوصیات آن افزودن چند قلمرو جدید میباشد که در کنار یکدیگر قرار دارند که از تمدن ها و رهبران خاص خود برخوردار میباشند. این حالت در دست ساخت است و تاریخ انتشاری از آن فاش نشده است.

در مجاورت Final Fantasy Brave Exvius که برای پلتفرم موبایل ساخته شده، Final Fantasy VII Remake میباشد که نسخه ی باز سازی شده ی Final Fantasy VII بوده که در سال 1997 برای کنسول PlayStation در دسترس قرار گرفت. این بازی محصول معرفی شده ی دیگری از سری بازی های Final Fantasy میباشد که در رویداد E3 2019 شرکت Square Enix به معرفی و رونمایی گیم پلی آن معرفی Final Fantasy Remastered پرداخته شد. این بازی به صورت انحصاری برای کنسول های PS4 در دسترس قرار میگیرد و تاریخ انتشار آن برای 3 مارس 2020 مصادف با 13 اسفند 1398 مشخص شده است.

Final Fantasy Remastered Character
Final Fantasy VIII Resmastered Character

اما خبر های خوش برای دوست داران سری بازی های Final Fantasy به اضافه شدن حالت War of The Vision به عنوان Brave Exvius و نسخه ی باز سازی شده Final Fantasy VII ختم نمیشود معرفی Final Fantasy Remastered و در اینجا باید خبر نسخه Remastered عنوان VIII را به اطلاعتان برسانیم. این بازی برای اولین بار در تاریخ 11 فوریه 1999 برای کنسول PlayStation عرضه شد و حال شرکت Square Enix خبر ساخت نسخه Remastered آن را منتشر کرده است. از این بازی طبعاً نسبت به نسخه سال 1999 خود از کیفیت بالایی برخوردار میباشد اما نه به گونه ای که بتوان آن را با Final Fantasy VII مقایسه نمود، اما با این وجود نسخه Remastered ّبازی Final Fantasy VIII از گرافیک و ساختار مطلوبی برخوردار میباشد که به عنوان یک بازی با کیفیت میتوان روی آن حساب باز کرد. گفته میشود که این بازی برای پلتفرم های Nintendo Switch، PS4 و Microsoft Windows عرضه خواهد شد و برای کنسول Xbox One منتشر نمیشود. Final Fantasy VIII Remastered تا پایان سال 2019 در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *