گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

Crash Team Racing Nitro Fueled با کیفیتی متفاوت جایگزین CTR میشود

Crash Team Racing Nitro Fueled

(Crash Team Racing (CTR یکی از عناوین محبوب کنسول PlayStation میباشد که در سپتامبر سال 1999 توسط گسترش دهندگان تیم Naughty Dog ساخته شد و توسط Sony Interactive Entertainment وارد بازار شد. به طور کلی سری بازی های Crash از جمله بازی های پرطرفدار کنسول PlayStation محسوب میشد که این عنوان یعنی Crash Team Racing تنها سری این بازی میباشد که در سبک مسابقات ماشین سواری و ماشین جنگی پیاده سازی شده است.

پس از گذشت 20 سال، این بازی دوباره بازسازی شده و هم اکنون در دسترس میباشد. این بازی که از آن تحت عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled یاد میکنند توسط سازندگان شرکت Beenox طراحی شده و به واسطه ی Activision عرضه گردیده است. در جریان این بازی حالت های مختلفی قرار دارد که پر مخاطب ترین آن قسمت Adventure میباشد که در نسخه ی اصلی آن که در سال 1999 عرضه شده بود نیز وجود داشته است. در قسمت Adventure بازی، دو حالت وجود دارد که Classic و Nitro-Fueled نام دارد. در حالت Classic بازیکن تجربه ی اصلی بازی را پشت سر میگذارد، در این حالت یک شخصیت انتخاب میشود و با همان تا انتهای داستان پیش میرود. همچنین لازم به ذکر است که هیچگونه شخصی سازی و دستکاری در حالت پیش فرض آن صورت نمیگیرد. در حالت Nitro-Fueled این قضیه کاملاً برعکس است، بازیکن قادر است از هرگونه شخصی سازی را که آزاد کرده استفاده کند و همچنین میتواند در حین بازی شخصیت اصلی را عوض کند. اگر سری گذشته CTR را تجربه کرده باشید، باید به خاطر داشته باشید که تعداد شخصیت های انگشت شماری در این بازی حضور داشتند، اما بر اساس گیم پلی های دیده شده از سری جدید این بازی که به تازگی منتشر شده نشان میدهد که شخصیت های بسیاری به این بازی اضافه شده است که بازیکن باید به مرور آنها را آزاد کند. همچنین بازیکن میتواند بدنه ی ماشین، چرخ ها، رنگ و حتی تم های متنوعی را برای ماشین خود شخصی سازی نماید. Crash Team Racing Nitro-Fueled طبعاً نسبت به نسخه ی قدیمی خود از گرافیک و جلوه های بصری با کیفیت تری بهره مند میباشد، همچنین لازم به ذکر است که طراحی جاده ها کاملاً مشابه نسخه قدیمی این بازی ساخته شده است؛ یعنی طبیعت جاده، چالش های جاده تماماً به نسخه ی قبلی این بازی شباهت دارد. این بازی از جهات بسیاری به Crash Team Racing شباهت دارد، شیوه ی انتخاب مرحله، Boos ها، نحوه ی اجرای مسابقات، شیطنت هایی که در حین مسابقه انجام میشود و موارد بسیار دیگری که به نسخه قبلی این بازی شباهت دارد.

Crash Team Racing Nitro-Fueled در سبک مسابقه ای و ماشین جنگی ساخته شده و همانند نسخه قبلی خود از هیجان قابل قبولی برخوردار میباشد، این بازی از جهاتی به بازی Team Sonic Racnig نیز تشبیه شده است. این بازی از تاریخ 21 ژوئن 2019 برابر با 31 خرداد 1398 در دسترس قرار گرفته و برای کنسول های Nintendo Switch، Xbxo One و PS4 استاندارد سازی شده و هم اکنون جهت خرید در دسترس میباشد.

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتنبیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی