بازی Beyond Good And Evil 2 در E3 2019 شرکت Ubisoft خوش درخشید

این بازی یکی از بهترین های Ubisoft در رویداد E3 2018 و E3 2019 میباشد. دموی سینماتیک این بازی در E3 2018 توجه کاربران و منابع بسیاری را به خود جلب کرد. همچنین در مجاورت آن، گیم پلی که از این بازی منتشر شده بود برای بعضی از آنها چنگی به دل نمیزد، اما در رویداد E3 2019 شرکت Ubisoft قضیه کاملاً متفاوت تر از سال گذشته بنظر میرسید. شرکت Ubisoft با رونمایی عناوین جدیدی چون سری بازی های Tom Clansy مثل Ghost Recon Breakpoint و ReinbowSix Quarantine و جدیدترین سری Watch Dogs به نام Legion توانست به عنوان یکی از بهترین شرکت ها در میان سایر رقیبانش ظاهر شود. اما Beyond Good And Evil 2 در این رویداد چگونه ظاهر شد ؟؟

Beyond Good And Evil 2 در محوریت 2 شخصیت اصلی پیاده سازی شده است؛ یک میمون و یک دختر سیاه پوست. این بازی به صورت دنیای آزاد پیاده سازی شده و در E3 2019 شرکت Ubisoft صحنه هایی هیجان انگیزتر نسبت به E3 2018 به نمایش کشیده شد که نوید یک بازی تجربه برانگیز را میدهد. این بازی در پیاده سازی صحنه های اکشن به شکل مطلوبی ظاهر شده و علاوه بر آن از جنبه های مختلف دیگری نیز برخوردار میباشد. Beyond Good And Evil 2 در قالب دنیای آزاد، به شکلی گسترده ساخته شده و همچنین از جزئیات بسیاری نیز بهره مند میباشد. در این بازی شخصیت اصلی از یک وسیله ی نقلیه ی سفینه مانندی به منظور حمل و نقل خود استفاده میکند، هر چند بنظر میرسد در این بازی همه ی مردم از چنین وسایل نقلیه ای بهره مند هستند. وسایل نقلیه در این بازی طوری طراحی شده اند که در واقع پرواز میکنند، تصور کنید موتور سیکلت ها، ماشین ها و سایر وسایل نقلیه ای که در یک شهر برای عبور و مرور پرواز میکنند. چنین قابلیتی در خصوص عبور و مرور وسایل نقلیه، با چنین گستردگی قابل توجهی کمتر در بازی های ویدئویی دیده شده است. Beyond Good And Evil 2 به گونه ای تمدن خاصی را به نمایش میگذارد که در آن انسان ها به تنهایی حاکم این تمدن نیستند، بلکه حیوانات و موجودات دیگری نیز در این تمدن حضور دارند که بخش قابل توجهی از آن را تشکیل میدهند. حیواناتی که در این بازی در قالب یک شخصیت ایفای نقش میکنند واقعاً تحسین برانگیز طراحی شده اند؛ به گونه ای سازندگان بر روی ریز جزئیات حالت های آنها هم وقت صرف کرده اند. به طور کلی Beyond Good And Evil اثر پر زحمتی میباشد که وقت زیادی برای ساخت آن گذاشته شده، ساختار کلی بازی از منظر های مختلف دست خوش این طراحی عالی میباشد و میتواند از این بازی یک اثر به یاد ماندنی بر جای بگذارد.

Beyond Good And Evil 2 Gameplay
Beyond Good And Evil 2 Gameplay

این بازی توسط گسترش دهندگان شرکت Ubisoft ساخته شده و به واسطه ی همین شرکت نیز عرضه میگردد، اینکه Beyond Good And Evil 2 برای چه پلتفرم هایی و در چه تاریخی عرضه خواهد شد خبر دقیقی در دست نیست اما بعضی منابع معتقدند که این بازی تا پایان سال 2020 منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *