Mario and Sonic در المپیک 2020 | E3 2019 شرکت Nintendo

پس از رونمایی بازی Marvel’s Avengers در رویداد E3 2019 شرکت Square Enix به عنوان یکی از بهترین آثار این شرکت، حال نوبت به شرکت Nintendo میرسد که بازی Mavel’s Ultimate Alliance 3 را معرفی کند. در این بازی شمار بسیاری Mario and Sonic در المپیک 2020 از قهرمانان Marvel حضور دارند که تنوع آنها از بازی Marvel’s Avengers بیشتر میباشد. یکی از شخصیت های این بازی که توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرد Ghost Rider (روح سوار) بود. Marvel’s Ultimate Alliance 3 در قالب سوم شخص از اکشن سازی قابل قبولی برخوردار میباشد و گفته شده که قرار است در تاریخ 19 جولای 2019 برابر با 28 تیر 1398 برای پلتفرم Nintendo Switch عرضه گردد.

Cadence of Hyrule یک بازی سوم شخص فانتزی که با وجود ساختار انیمیشنی بسیار ساده ای که از آن برخوردار است، از حالت اکشن و Puzzle بهره مند میباشد. این بازی داستان Mario and Sonic در المپیک 2020 دختری ماجراجو را در یک سرزمین جدید به نمایش میگذارد که با چالش های مختلف دست و پنجه گرم میکند. Candence of Hyrule از تاریخ 23 خرداد یعنی همان روزی که نمایشگاه E3 2019 شرکت Nintendo برگزار شد در دسترس قرار گرفت.

به جمع Mario، Sonic و دوستانشان بپیوندید، این بازی که Mario & Sonic at the Olympic Games نام دارد، توسط شرکت Sega رونمایی شده و فقط مختص پلتفرم Nintendo Switch پیاده سازی شده است. این بازی همانطور که از اسمش پیداست، ماریو و سونیک را Mario and Sonic در المپیک 2020 در رویداد بازی های المپیک پیاده سازی کرده است که در زمینه ی بازی های المپیک، از گستردگی قابل توجهی برخوردار میباشد. در Mario & Sonic at the Olympic Games، بازی هایی نظیر مسابقات دو و میدانی، دو با مانع، اسکی روی آب، اسکیت برد، مسابقات کاراته، صخره نوردی، کیک بوکس، اسب سواری، شنا، شمشیر بازی، قایق رانی، تنیس، فوتبال، ژیمسناستیک و … برگزار میگردد. این بازی به گونه ای در رویداد المپیک 2020 Tokyo برگزار میگردد و تاریخ انتشار آن برای نوامبر 2019 مشخص شده است.

Animal Crossing New Horizons یکی دیگر از عناوین معرفی شده در رویداد E3 2019 که به شکلی کاملاً فانتزی و کودکانه طراحی شده است. این بازی از ساختار قابل توجهی برخوردار میباشد و در طی دمو هایی که از آن به نمایش در آمده داستان دختری در یک جزیره را نشان میدهد که میتواند در آن به ماجراجویی های مختلفی بپردازد. در این بازی، بازیکن قادر است برای خود باغچه درست کند و به آن رسیدگی کند، از درختان و سنگ ها منابع جمع آوری کند و به واسطه ی آنها برای خود وسایل گوناگون بسازد و کار های بسیار دیگری که بیشتر به بازی جنبه ی Crafting میدهد انجام دهد. گفته شده بود که این بازی تا پایان سال 2019 در دسترس قرار خواهد گرفت، اما در E3 2019 شرکت Nintendo تاریخ انتشار این بازی به 20 مارس 2020 موکول شد، یعنی در تاریخ 1 فروردین 1398 در دسترس قرار خواهد گرفت.

Animal Crossing New Horizons
Animal Crossing New Horizons

پس از انتشار خبر ادغام بازی های Super Smash Bros Ultimate با Dragon Quest XI، حال نوبت به بازی Super Smash Bros Ultimate با Banjo Kazooie میرسد. از این بازی فقط یک دمو مشخص شده و اطلاعات زیادی از آن در دست نمیباشد. اما گفته شده کاربران Nintendo Switch میتوانند این بازی را تا پایان سال 2019 تجربه کنند.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *