E3 2019 شرکت Nintendo و معرفی عناوین مورد انتظاری مثل Astral Chain

شرکت Nintendo با خبر های خوبی در رویداد E3 2019 ظاهر شد. این شرکت عناوین بسیاری از جمله Luigi’s Mansions3 را که از جمله بازی های فانتزی و سرگرم کننده این شرکت میباشد معرفی کرد. در نمایشگاه شرکت Nintendo یکی از بهترین خبر هایی که برای کاربران این شرکت رقم خورد، استاندارد سازی بازی Witcher 3 Wild Hunt و Resident Evil 5 و Resident Evil 6 میباشد. در امتداد این رویداد، عناوین دیگری وجود دارند که به معرفی آنان میپردازیم.

از جمله این بازی ها میتوان به Contra Rogue Corps اشاره کرد که در سبک اکشن Shooting ساخته شده و در قالب Top-Down Action پیاده سازی شده است. در این بازی شخصیت های اصلی متفاوتی وجود دارد که بازیکن میتواند بر اساس سلیقه ی خود یکی از آنها را برگزیند، این بازی از گیم پلی پر زد و خوردی بهره مند میباشد و به شکلی هیجان انگیز طراحی شده است. این بازی توسط شرکت Konami ساخته شده و برای پلتفرم Nintendo Switch استاندارد سازی شده است. گفته شده Contra Rogue Corps در تاریخ 24 سپتامبر 2019 برابر با 2 مهر 1398 وارد بازار خواهد شد.

Daemon X Machina نیز یکی دیگر از دستاورد های Nintendo میباشد که در سبک اکشن سوم شخص ساخته شده و در قالب جنگ های رباتیک پیاده سازی شده است. ربات ها در این بازی شباهت بسیاری به ربات های انیمیشن Transformers دارند، به گونه ای حتی میتوان ساختار انیمیشننی بازی را نیز با Transformers مقایسه کرد. شخصیت های این بازی علاوه بر بهره مندی از حالت رباتیک، از حالت پیاده نیز برخوردار میباشند. Daemon X Machina در تاریخ 13 سپتامبر 2019 برابر با 22 شهریور 1398 برای پلتفرم Nintendo Switch عرضه میگردد.

یکی دیگر از عناوین معرفی شده در E3 2019 شرکت Nintendo بازی Panzer Dragoon میباشد. این بازی در سبکی مشابه اژدها سواری ساخته شده و همچنین از ساختاری فانتزی برخوردار میباشد. این بازی در قالب اژدها سواری شباهت بسیاری به DreamWorks Dragons Dawn of New Riders دارد. Panzer Dragoon در زمستان سال جاری برای پلتفرم Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

شرکت Nintendo خبر خوبی برای دوستداران Pokemon هم دارد. در تاریخ 15 نوامبر 2019 برابر با 24 آبان 1398 2 عنوان مختلف از این بازی با نام های Pokemon Sword و Pokemon Shield عرضه خواهد شد.

Astral Chain یکی از بهترین عناوین معرفی شده در رویداد E3 2019 برای پلتفرم Nintendo Switch میباشد. این بازی در سبک اکشن سوم شخص Hack And Slash ساخته شده و از ساختار قابل تحسینی برخوردار میباشد. این بازی از قابلیت های قابل توجهی بهره مند بوده و به گونه ای میتوان به عنوان یک بازی اکشن بسیار قوی برای پلتفرم Nintendo Switch روی آن حساب باز کرد. براساس دمو های دیده شده از این بازی، Astral Chain از داستان جالبی برخوردار میباشد. یکی از خبر های خوب در رابطه با این بازی تاریخ انتشار آن میباشد که در 30 آگوست 2019 برابر با 8 شهریور 1398 در دسترس قرار خواهد گرفت.

Astral Chain E3 2019
Astral Chain E3 2019

Paradox Interactive یکی از شرکت های متخصص در زمینه ی ساخت بازی های رایانه ای در سبک استراتژیک، قرار است یکی از جدیدترین آثار خود را که Epire of Sin نام دارد برای پلتفرم Nintendo Switch بسازد. این بازی در قالب استراتژیک ساخته شده اما به شکلی شخصیت محور طراحی شده است. گیم پلی خاصی از این بازی در دست نیست و تاریخ انتشار آن نیز به صورت دقیق نا مشخص است، اما گفته شده که قرار است تا بهار سال 2020 در دسترس قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *