معرفی Witcher 3 و Resident Evil در E3 2019 شرکت Nintendo

پس از معرفی Luigi’s Mansions 3 و سایر عناوین مختلفی که پیش از این در رابطه با آن صحبت شد، نوبت به معرفی بازی Trials of Mana از سوی رویداد E3 2019 شرکت Nintendo میرسد که در سبک اکشن نقش آفرینی معرفی Witcher 3 و Resident Evil طراحی شده و از شخصیت های متنوعی برخوردار میباشد. از این بازی گیم پلی آنچنانی به نمایش در نیامده تا بتوان بیشتر در رابطه با آن صحبت کرد. گفته شده که Trials of Mana در اوایل سال 2020 در دسترس قرار خواهد گرفت.

یکی از دستاورد هایی که واقعاً کاربران کنسول های Nintendo Switch را شگفت زده کرد، پیاده سازی Witcher 3 Wild Hunt برای این پلتفرم بود. علاقمندان میتوانند نسخه کامل این بازی را تا پایان سال 2019 تجربه کنند. Witcher 3 Wild Hunt یکی از بهترین معرفی Witcher 3 و Resident Evil و پرطرفدار ترین بازی های CD Project Red میباشد که به تازگی در رویداد E3 2019 شرکت Microsoft جدیدترین عنوان خود را به نام Cyberpunk 2077 با نقش آفرینی Keanu Reeves معرفی کرد. به گونه ای میتوان گفت که استاندارد سازی Witcher 3 Wild Hunt یکی از خبر های بسیار عالی برای کاربران این پلتفرم بوده است.

در ادامه به معرفی Fire Emblem Three Houses میپردازیم که یکی دیگر از بازی های معرفی شده در رویداد E3 2019 شرکت Nintendo میباشد که از ساختار انیمیشنی برخوردار میباشد. از این بازی تاکنون گیم پلی خاصی دیده نشده با وجود اینکه فاصله ی زیادی تا معرفی Witcher 3 و Resident Evil انتشار آن نداریم. با این اوصاف اما دمو هایی که از این بازی دیده شده نشان میدهد که Fire Emblem Three Houses در سبک اکشن مبارزه ای حماسی ساخته شده و از ساختار تخیلی نیز برخوردار میباشد. تاریخ انتشار این بازی برای 26 جولای 2019 برابر با 4 مرداد 1398 میباشد.

دستاورد مشترک شرکت های Nintendo و Capcom یکی دیگر از خبر های خوب رونمایی شده در این رویداد میباشد. شرکت Nintendo اعلام کرده است که 2 عنوان جدید از Resident Evil را برای کنسول Nintendo Switch استاندارد سازی کرده است. پیش از این خبر، عناوین دیگری معرفی Witcher 3 و Resident Evil از این بازی مثل، Resident Evil 1، Resident Evil 0 و (Resident Evil 4 (Biohazard برای این کنسول در دسترس قرار گرفت. اما در رویداد E3 2019 گفته شد که Resident Evil 5 و Resident Evil 6 نیز استاندارد سازی شده و تا پایان سال 2019 قابل دریافت خواهد بود.

Resident Evil E3 2019
Resident Evil E3 2019

No More Heroes 3 از جمله بازی های با کیفیت بالا که از سوی شرکت Nintendo عرضه خواهد شد. در این بازی یک شخصیت مرد حضور دارد که از چند قطعه ی آهنی برخوردار میباشد و در این خصوص وجه اشتراک بسیاری با شخصیت Iron Man از قهرمانان Marvel دارد. تاریخ انتشار این بازی فعلاً مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *