معرفی Luigi’s Mansions 3 به عنوان یکی از آثار Nintendo در E3 2019

در رویداد E3 2019 ناشر های مختلف به شکل قابل قبولی ظاهر شدند و عناوین مختلفی را به تصویر کشیدند. از جمله این ناشر ها شرکت Nintendo میباشد که در سال 2018 – 2019 آثار بسیار خوبی را از خود به جای گذاشته است. Nintendo یکی دیگر از شرکت کنندگان E3 2019 میباشد که با دست پر وارد این رویداد شده است.

جزء اولین دستاورد های شرکت Nintendo در رویداد E3 2019 ادغامی از بازی های Super Smash Bros Ultimate و بازی Dragon Quest XI میباشد. از این ترکیب یک دموی سینماتیک به نمایش در آمده که نشان میدهد شخصیت های موجود در این دو بازی باهم ادغام شده اند، اما اینکه اسم این بازی ترکیبی چه میباشد دقیقاً مشخص نیست اما ظاهراً میتواند برای طرفداران Nintendo Switch عنوان تجربه برانگیزی محسوب شود. گفته شده که این بازی در تابستان جاری منتشر خواهد شد.

Luigi’s Mansions 3 یکی از عناوین معرفی شده در این رویداد از سوی شرکت Nintendo میباشد. این بازی داستان Luigi و Mario و سایر دوستان آنها را بازگو میکند که وارد یک هتل میشوند. براساس گیم پلی های دیده شده، Luie به عنوان شخصیت اصلی این بازی ایفای نقش میکند و همچنین لازم به ذکر است که این بازی در قالب فانتزی به صورت ترسناک ساخته شده است اما از صحنه های دلهره آوری برخوردار نمیباشد. Luigi’s Mansions 3 از قابلیت های مختلفی که در رویداد E3 2019 معرفی شده است برخوردار میباشد که از جمله آن میتوان به عملکرد Slam اشاره کرد که به جنبه ی اکشن بودن بازی افزوده است. همچنین عملکرد دیگری به نام Suction Shot که به منظور عبور از موانع صعب العبور طراحی شده است. Burst قابلیت دیگری که به منظور پرش به واسطه ی دستگاهی که در پشت Luigi تعبیه شده اتفاق میوفتد. یکی از اصلی ترین امکاناتی که در Luigi’s Mansions 3 وجود دارد، شخصی به نام پروفسور E.Gadd میباشد که برای Luigi قابلیتی به نام Gooigi طراحی میکند. Gooigi در واقع یک شخصیت کاذب ژله ای میباشد که کاملاً با Luigi مشابه بوده و به منظور عبور از فنس ها و تله ها مورد استفاده قرار میگیرد. این بازی حالت جدیدی به نام ScareScraper Mode را به جریان بازی اضافه خواهد کرد که بازیکن باید در آن میزان مشخص شده ای از ارواح را شکست دهد، این حالت به صورت CO-OP نیز امکان پذیر میباشد. Luigi’s Mansions 3 در سال جاری منتشر خواهد شد و در حال حاضر تاریخ دقیقی از عرضه آن در دست نیست.

Luigi's Mansions 3
Luigi’s Mansions 3

یکی دیگر از عناوین رونمایی شده در E3 2019 شرکت Nintendo، بازی The Dark Crystal: Age of Resistence Tactics میباشد که ظاهراً محصول مشترک شرکت های Nintendo و Netflix میباشد. از این بازی گیم پلی آنچنانی در دست نیست اما گفته شده که تا پایان سال 2019 منتشر خواهد شد.

The Legend of ZELDA: Link’s Awakening به صورت Top-Down ساخته شده و از قالب فانتزی برخوردار میباشد. داستان این بازی در یک جزیره دنبال میشود که بازیکن میتواند به واسطه ی شخصیت اصلی به ماجراجویی های گوناگونی بپردازد. The Legend of Zelda: Link’s Awakening از حالت های مختلفی در جریان گیم پلی خود استفاده کرده که به عنوان نمونه میتوان به اکشن حماسی و Puzzle اشاره کرد. این بازی در تاریخ 20 سپتامبر 2019 مصادف با 29 شهریور 1398 وارد بازار خواهد شد.

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *