Marvel’s Avengers در E3 2019 رونمایی شده و تاریخ انتشار آن مشخص شد

پس از معرفی عناوین مختلف از سوی رویداد E3 2019 شرکت Square Enix، نظیر Final Fantasy VII Remake، Outsiders، Dying Light 2، Battalion 1944 و … حال نوبت به یکی از محبوب ترین عناوین این شرکت یعنی Marvel’s Avengers میرسد. این بازی که برای اولین بار در رویداد E3 2018 این شرکت رونمایی شده بود که در قالب یک دموی سینماتیک در حد چند ثانیه به نمایش گذاشته شد و سازندگان صرفاً Marvel’s Avengers در E3 2019 خواهان معرفی این بازی بودند به منظور برنامه ی ساخت آن بوده اند. اما در رویداد امسال Square Enix از این بازی نه تنها چند دموی سینماتیک، بلکه گیم پلی آن نیز به نمایش درآمد.

این بازی توسط گسترش دهندگان Crystal Dynamics و Eidos Montreal ساخته شده و به واسطه ی شرکت Square Enix عرضه خواهد شد. اگر سری فیلم های Avengers را دیده باشید، حتماً در رابطه با شخصیت هایی که در آن نقش آفرینی میکنند اطلاع دارید. دموی این بازی نشان میدهد که شخصیت هایی نظیر Thor، Capitan America، Halk، Iron Man و … شخصیت های حاضر در سری فیلم های این عنوان نیستند اما شباهت نزدیکی به آنها دارند. گیم پلی این بازی نشان میدهد که Marvel’s Avengers به شکلی بسیار هیجان انگیز ساخته شده و اکشن سازی آن به همراه جلوه های ویژه ی این بازی واقعاً تحسین برانگیز پیاده سازی شده است. همچنین Marvel’s Avengers در E3 2019 دیده میشود که محیط این بازی در مقابل درگیری هایی که در جریان گیم پلی صورت میگیرد به خوبی واکنش پذیر است و همین امر موجب میشود که بازیکنان بتوانند عنوان تجربه برانگیزی را بازی کنند. گسترش دهندگان این بازی میگویند که Marvel’s Avengers نه تنها به صورت Single Player، بلکه از حالت CO-OP نیز برخوردار میباشد که این امر برای همچین بازی ای با چنین اکشن سازی نادری واقعاً عالی میباشد؛ لازم به ذکر است که حالت CO-OP از 4 بازیکن برخوردار خواهد بود.

منابع بسیاری از Marvel’s Avengers به عنوان یکی از بهترین دستاورد های Square Enix در E3 2019 یاد میکنند، این بازی در تاریخ 20 می 2020 برابر با 26 اردیبهشت 1399 برای پلتفرم های Microsoft Windows، PS4، Xbox One و Stadia عرضه خواهد شد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *