Square Enix در نمایشگاه E3 2019 خبر از ساخت یک بازی اکشن Shooter میدهد

در E3 2019 شرکت Square Enix، پس از به نمایش گذاشتن Final Fantasy VII Remake و Life is Strange 2 جدیدترین سری از بازی های Dragon Quest به نام Builders رونمایی شد. این شرکت در قالب فانتزی بازی دیگری Square Enix در نمایشگاه E3 2019 را در قالب ماشین سواری و مسابقه ای به نمایش کشید که علی رغم سادگی از شبیه سازی رانندگی تاکتیکی برخوردار میباشد. این بازی که Circuit SuperStars نام دارد، از زاویه ی دوربین Top-Down در جریان گیم پلی خود استفاده میکند که ماشین ها به شکل اسباب بازی مانندی در حرکت هستند. یکی از قابلیت های Square Enix در نمایشگاه E3 2019 جالب توجه این بازی، طرح ریزی برنامه و استراتژی لازم به منظور ماشین سواری میباشد. Circuit SuperStars در سال 2020 برای پلتفرم های Microsoft Windows، Xbox One، PS4 و Nintendo Switch در دسترس قرار خواهد گرفت.

Circuit SuperStars
Circuit SuperStars

یکی دیگر از عناوین رونمایی شده در E3 2019 شرکت Square Enix، در سبک اکشن اول شخص Shooting ساخته شده که با موضوع جنگ جهانی در سال 1944 دنبال میشود. این بازی که Battalion 1944 نام دارد از شبیه سازی قابل قبولی بهره Square Enix در نمایشگاه E3 2019 مند میباشد اما بعید است که بتواند با بازی های قدرتمندی مثل سری بازی های Call of Duty یا حتی Battlefield V به رقابت بپردازد. اما این بدان معنی نیست که از جذابیت خاص خود بهره مند نباشد. Battalion 1944 در قالب Multiplayer نیز پیاده سازی شده است و مشابه Team Death Match سایر بازی های Multiplayer Shooting از یک سری نواحی مختلف جهت تسخیر برخوردار میباشد. لازم به ذکر است که این بازی در زمینه ی سلاح ها و سایر ادوات و امکانات جنگی به شکلی متنوع ظاهر شده است. این بازی هم اکنون برای پلتفرم PC از طریق Steam در دسترس میباشد.

Kingdom Hearts 3 یکی از عناوین پر مخاطب و پر فروش شرکت Square Enix یکی دیگر از عناوین رونمایی شده در E3 2019 بود. این بازی که در تاریخ 25 ژانویه 2019 برابر با 5 بهمن 1397 برای کنسول های Xbox One و PS4 در دسترس قرار گرفت، در این رویداد جدیدترین Square Enix در نمایشگاه E3 2019 بروزرسان خود را با نام Remind به نمایش گذاشت که از آن فقط یک دموی سینماتیک به نمایش در آمد.

Final Fantasy XIV یکی دیگر از دستاورد های شرکت Square Enix که در واقع خالق عناوین مختلف Final Fantasy میباشد وارد مرحله ی جدیدی میشود. این بازی که از طرفداران خاص خود برخوردار میباشد. تولید کننده و گسترش دهنده ی این بازی، نسخه جدیدی از Final Fantasy XIV به نمایش در آورد که خبر از سری Online این بازی میدهد. این بازی مبارزه ای Hack And Slash قرار است به صورت Multiplayer برای دوست داران این بازی در دسترس قرار بگیرد. Shadow Bringers نسخه ی Online این بازی میباشد که در تاریخ 2 جولای 2019 برابر با 11 تیر 1398 قابل دریافت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *