Square Enix در E3 2019 جدیدترین آثار خود را به نمایش گذاشت

پس از به نمایش در آمدن آثار گوناگون از سوی شرکت های مختلف مثل Microsoft، یا Ubisoft، اینبار نوبت به شرکت Square Enix میرسد. این شرکت در ابتدای رویداد جدیدترین Square Enix در E3 2019 اثر خود را که Final Fantasy VII Remake نام دارد معرفی کرد که گفته شده در تاریخ 3 مارس 2020 برابر با 13 اسفند 1398برای پلتفرم PS4 در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی که نسخه بازی سازی شده ی Final Fantasy VII منتشر شده در سال 1997 میباشد، با نقش آفرینی یکی از شخصیت های دوست داشتنی و محبوب سری Final Fantasy یعنی Cloud دنبال میشود. این بازی از قابلیت تغییر شخصیت برخوردار بوده و به گونه ای میتوان در لحظه مثلاً شخصیت را از Cloud به Barret تغییر داد. در این بازی، قابلیت های مختلفی برای شخصیت های گوناگون وجود دارد که بازیکن قادر است از طریق میانبری Square Enix در E3 2019 که در جریان بازی فراهم شده به همه ی آنها دسترسی سریع داشته باشد. Final Fantasy VII Remake در قالب Hack And Slash به شکل قابل قبولی پیاده سازی شده است و همچنین برخورداری از چنین قابلیتی که 2 شخصیت در بازی حضور داشته باشند و بازیکن قادر باشد هر یک را به صورت دلخواه کنترل کند بسیار مطلوب بنظر میرسد. وقتی مثلاً بازیکن شخصیت Cloud را انتخاب میکند، Barret به صورت خودکار به مبارزه میپردازد که در این خصوص هوش مصنوعی شخصیت Barret به منظور انجام کار تیمی به شکل قابل قبولی طراحی شده است.

Final Fantasy VII Remake
Final Fantasy VII Remake

در این میان بازی Life is Strange 2 وجود دارد که اخیراً قسمت سوم آن در دسترس قرار گرفته است. کاربران بسیاری از این بازی به عنوان یک اثر تاثیر گذار یاد کرده اند و در رویداد E3 2019 تصویری Square Enix در E3 2019 از آنها را به نمایش گذاشتند. منابع معتبر بسیاری به این بازی امتیاز های قابل توجهی داده اند به گونه ای که براساس بررسی هایی که در این زمینه صورت گرفته نشان میدهد که به این بازی امتیاز کمتر از 9 داده نشده است.

پس از انتشار Dragon Quest XI به عنوان یکی از عناوین معرفی شده در E3 2018 شرکت Square Enix، این بار این شرکت سری جدیدی از این بازی را تحت عنوان Dragon Quest Builders معرفی کرده است. این بازی Square Enix در E3 2019 به شکل گسترده ای در زمینه ی ساخت بنا از امکانات متعددی برخوردار میباشد. این بازی در زمینه ی کشاورزی نیز از قابلیت های مختلفی بهره مند بوده و لازم به ذکر است که Dragon Quest XI فقط در قالب ساخت و ساز طراحی نشده است، بلکه از ساختار مبارزه ای و اکشن نیز استفاده میکند. دموی این بازی در تاریخ 27 ژوئن 2019 برابر با 6 تیر 1398 در فروشگاه PlayStation در دسترس خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *