بازی های فانتزی Ubisoft در کنفرانس خبری E3 2019 این شرکت

در E3 2019، شرکت Ubisoft توانست توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند، به گونه ای که از دید بسیاری از آنها جزء یکی از برترین شرکت های ناشر بازی های ویدئویی در این رویداد به شمار آید. این شرکت عناوینی همچون Watch Dogs Legion و عناوین مختلفی را در این رویداد به نمایش گذاشت که یکی از مورد توجه ترین آنها سری بازی های Tom Clancy بوده است. ما در این مطلب قصد معرفی چند بازی فانتزی از سوی این شرکت را داریم که در رویداد E3 2019 به نمایش در آمدند. اما پیش از آن قصد داریم که خبر جدیدترین بروزرسان از بازی For Honnor را به اطلاع برسانیم. این بروزرسان که Shadows of The Hitokiri نام دارد هم اکنون در دسترس بوده و برای طرفداران این بازی قابل دریافت میباشد.

اما میرسیم به بحث بازی های فانتزی شرکت Ubisoft که در این رویداد به نمایش درآمدند و ابتدا به جدیدترین سری بازی های Just Dance میپردازیم که این عنوان را Just Dance 2020 نامیده اند. این بازی در سبک رقص پیاده سازی شده و در قالب موسیقی طراحی شده است و همچنین از حالت های Single Player و Multiplayer برخوردار میباشد. گفته میشود که این بازی برای پلتفرم های Nintendo Switch، Google Stadia، Xbox One، PC، Wii در تاریخ 5 نوامبر 2019 برابر با 14 آبان 1398 منتشر خواهد شد.

Adventure Time یکی دیگر از دستاورد های معرفی شده در E3 2019 شرکت Ubisoft که در سبک 2 بعدی پیاده سازی شده و در قالب انیمیشنی ساخته شده است. این بازی با وجود اینکه در قالب انیمیشنی میباشد، اما به شکلی با کیفیت طراحی شده و مکانیک آن نیز به طور قابل قبولی ساخته شده است. این بازی جدیدترین عنوان از سری بازی های Adventure Time میباشد که هم اکنون برای پلتفرم های Xbox One، Nintendo Switch، Microsoft Windows و PS4 در دسترس قرار دارد.

Roller Champions یکی دیگر از بازی های فانتزی شرکت Ubisoft که در قالب ورزشی اسکیت سواری پیاده سازی شده است. محیط این بازی چیزی مشابه با بازی بسکتبال میباشد اما در قالب اسکیت سواری طراحی شده و از مسیر یک طرفه برخوردار میباشد. تاریخ انتشار این بازی دقیقاً مشخص نیست اما سازندگان اوایل سال 2020 را مدنظر دارند.

Roller Champions
Roller Champions

Gods & Monsters نیز یکی دیگر از بازی هایی میباشد که در پایان این رویداد به نمایش در آمده است و از جمله بازی هایی میباشد که اطلاعات خاصی از آن فاش نشده است جز این که 25 فوریه 2020 برابر با 6 اسفند 1398 منتشر خواهد شد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *